Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kaphatok-e nagyösszegű hitelt...

Kaphatok-e nagyösszegű hitelt kevés munkaviszonyra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Csak most ismerkedem a hitelfelvétellel.

A kérdésem az lenne, hogy mennyi ideje fennálló munkaviszony kell ahhoz, hogy nagyösszegű(mondjuk 10-11 milliós) hitelt vegyek fel?

Az is jó, ha linkeltek nekem egy olyan weboldalt, ahol kezdőknek, érthető nyelven le van írva a hitelezés folyamata.


Előre is köszönöm!


2012. márc. 19. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Régen minimum 6 hónapos munkaviszony kellett. Ekkora összeghez, kell 40 % önerő plusz ingatlan fedezet is. És nem utolsó sorban 25 és 50 közti életkor.....
2012. márc. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!


És mekkora törlesztőre lehet számítani ekkora összegnél?

2012. márc. 19. 10:34
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és az ingatlanfedezet a megvásárolni kívánt lakásra, vagy egy külső lakásra értendő?
2012. márc. 19. 10:36
 4/5 anonim ***** válasza:
A havi törlesztőrészlet valahol 110000 ft és 130000 ft körül várható, ha 15 éves futamidőt választasz. De ez elég nagy összeg. Nem lenne jobb inkább spórolni és kevesebb hitelt felvenni? Ha még most kezdesz el dolgozni, akkor nem is annyira biztos még a munkahely. Én jól meggondolnám a helyedben, hogy nem érdemes-e várni addig, amíg nem kell ekkora összeget felvenni. Ha a törelsztésre fordítandó összeget két évig félreteszed, akkor több mint 2,6 millió forintod lenne két év múlva, amit addig is befektethetnél, hogy valami hozamot is hozzon, és akkor már lehetne közel három millió ft, és akkor már "csak" 7 millió ft-ra lenne szükséged, és két évig nyugodtan aludnál, mert nem kellene azon aggódnod, nehogy kirúgjanak, és nem tudod fizetni a törlesztést.
2012. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hiteltanácsadó vagyok, így tudom,hogy 25% önerő kell és minimum 3 hónap határozatlan időre szóló munkaviszony.
2012. márc. 20. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!