Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 3 évvel ezelőtt 100E Ft...

3 évvel ezelőtt 100E Ft kölcsönt vettem fel a Providenttől, mert a szüleimnek nem adtak volna, persze muszáj volt felvennünk, többi lent. Segítség?

Figyelt kérdés
aztán a törlesztés, amit a szüleimnek kellene, elmaradt és most 3 év után egyfolytában telefonálnak. A havi törlesztőrészletet a szüleim akkor utalják nekik amikor van rá, nem minden hónapban,nekem nincs jövedelmem. Próbáltam egyezkedni a Prov.el de nem engednek..mi lehet a legsúlyosabb következmény? ha látják hogy kevesebbet a megbeszéltnél ugyan, de utalok nekik havonta, az enyhítő körülmény?
2012. márc. 27. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Legsúlyosabb? Folyamatosan növelik a büntetőkamatokkal a hiteledet, te meg fizetsz. Egy idő után jön a behajtó, aki visz egy csomó mindent.
2012. márc. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Végrehajtás, akár egész életedben.

Sajnálom, de az, hogy a szüleidnek vetted fel, nem fogja meghatni őket. :(

2012. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is vettem fel hitelt, volt egy év amikor egy forintot sem fizettem be, majd 1 év elteltével megkerestem őket , hogy csak kiszeretném fizetni, de közöltem, hogy nagyon kevéssel tudom havi max. 10 ezerrel, azt mondták oké

Másnap a háznál megjelent a pénz beszedő és mondta, hogy heti 5 ezret kéne fizetni, mondtam, hogy ahogy tudok fizetek. Volt mikor befizettem 10 ezret, de volt mikor csak 500 forintot. Az egy év alatt még nem fizettem nem tettek rá kamatot. Nem szóltak azért sem, amikor csak heti 500 forintot tudtam befizetni, mert látták a hajlandóságot, hogy ki akarom fizetni. Szépen lassan letelt.


Mivel a providentet hetente kell fizetni, így amit egy hónapban betudnál fizetni azt bontsd le 4 hétre, és így lesz nyoma, hogy te valamennyit mindig tettél bele.

2012. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!