Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lehet e az OTP lakástakarék...

Lehet e az OTP lakástakarék szerződés díján faragni az alábbi módon? :

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam, hogy mivel a szerződéskötés díja egyenesen arányos a szerződéses összeggel, ezért kis összeggel kötném meg és szerződéskötés után emelném a havi összeget. (De gondolom ez ellen úgyis kitaláltak valamit.)

2012. márc. 27. 17:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Próbáld ki!


De az OTP nél sokszor 0% a szerződéskötési díj, várd meg!

2012. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is várj, mert tényleg sokszor szokták elengedni a szerződéskötés díját.
2012. márc. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt tudom, de ki tudja mikor lesz legközelebb. Mindenesetre még mindig kiváncsi vagyok. Ha valaki tud válaszolni, még mindig szivesen várom.
2012. márc. 27. 18:27
 4/7 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Ha kötsz egy lakástakarékot x Ft-ra és meg szeretnéd emelni, akár a futamidőt, akár a havi befizetést, a különbözetre ki kell fizetni a szerződéses összeg 1%-nak a különbözetét is.
2012. márc. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

emelésnél fizetni kell a különbözetet.

Most 50%ps akciójuk van.

mekkora ltp-ét szeretnél kötni?

2012. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most akció van 2012.07.27-ig. Nem érdemes kisebb összeggel indítanod. Üzenj priviben, ha érdekel, üzletkötő vagyok, díjmentesen dolgozom!
2012. máj. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az előttem szólókat annyiban pontosítanám, hogy amennyiben OTP lakástakarékot akciós időszakban nyitsz, bármikor történő módosításnál - amennyiben emelkedik a szerződéses összeg - a nyitáskor érvényes akció szerint történik a különbözet számítása is. Már csak ezért is érdemes kihasználni az akciós időszakokat!

Fontos tudnod, hogy minden módosítás 2.000.-Ft díjjal jár. A nyitási díjkülönbözetet - ha van - és a módosítás díját a módosításkor egyszerre kell befizetned.

2012. máj. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!