Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi lehet a probléma, hogy...

Mi lehet a probléma, hogy 240. 000Ft-os jövedelem melett nem kapok 150. 000Ft hitelt 1 telefonra?

Figyelt kérdés
5éve ugyanazon cégnél dolgozom és jóval a magyar átlag felett keresek. egy forintnyi kiadásom nincs számlákra mert a szüleimmel élek csak az a pénz megy el amit hazaadok de azt ugye a bank nem láthatja. bejelentett bankszámlán iazolt fix jövedelemmel nem tudtam megvenni 1 telefont kamatmentes 10hónapos részletre. lehet ennek az akadája , hogy a hugom (egy bejelentett lakcím) BAR listás mert nem tudta fizetni a kocsiját? vagy mi lehet a gond?

2012. márc. 28. 00:59
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
lehet, hogy kamunak gondolják a jövedelmedet. Ha ennyit keresel, miért nem veszed meg kpra, gondolják.
2012. márc. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
kocsira gyüjtök és 2hónap és meglenne az autó kb-ban, akkor a hugomos elmélet szerinted nem esélyes?
2012. márc. 28. 01:40
 3/22 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A telefontársaságok szerintem nem látják a BAR listát, csak a bankok. SZERINTEM!
2012. márc. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

De mi alapján utasítottak el?

Én most vettem így telót, még jövedelemigazolást sem kértek, mivel 7 éve vagyok egy szolgáltatónál.

2012. márc. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Flector 67 ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező.

Miért veszel 150 ezerért telefont? Sokkal többet keresek, mint Te mégse veszek ennyiért. Tuti megindokolták, miért nem adnak. Ha nem, akkor őket kérdezd, mi honnan tudhatnánk? Egyébként miért nem veszed meg a már eddig félretett pénzedből? Utána majd gyűjtesz tovább.

2012. márc. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Vártam már hogy valaki jöjjön és belekössön hogy miért vesz valaki 150e Ft-ért telefont.


Azért, mert azt szeretne.

2012. márc. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
semmi indoklást nem adtak pedig a jövedelemigazoláson és a bankszámlakivonaton is a valós jövedelmem szerepelt. 150ezerért azért akarok telefont mert az tetszik és tudom jól ,hogy évekig kihasználnám mert a jelenlegi telefonom 5éve a tulajdonomban van
2012. márc. 28. 16:11
 8/22 Flector 67 ***** válasza:
Akkor vedd meg kp-ra. Utána spórolsz tovább.
2012. márc. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nem értelek miért nem veszed meg, amikor én vettem a telefonomat ennek a duplája volt, és inkább kevesebbet költöttem abban a hónapban de megvettem. Ürgének aki meg hozzászólt, hogy minek ilyen drágán telefon, mert kihasználom. Vannak rajta olyan dolgok amik nélkülözhetetlenek pl. a Lyoness alkalmazás ahol követem a csoportomat bárhonnan, de ugyanitt a master card alkalmazás, amivel egy másodperc alatt kifizetem a számlákat, email, tudok tárgyalni a Dubai csapatommal a Skypon keresztül töredék áron mint amennyiért alapesetben felhívhatnám őket telefonon! Van 2 giga forgalmam, a hívás díja UAE-be kerül 600ft/percbe, legutóbb két órát beszéltem skypon a telefonomon keresztól! számold ki...
2012. márc. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Flector 67 ***** válasza:
Hát én ugyanezt megcsinálom egy 50 ezres telóval. De jó elfogadom. Én is költök értelmetlen dolgokra még sokkal többet is. De ne ürgézz.
2012. márc. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!