Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Netbankon fizetem a netemet,...

Netbankon fizetem a netemet, de idén változtattak a kódon, rossz azonosítóval ment. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

2. alkalommal szólnak, hogy elmaradás van, de az elsőnek nem tulajdonítottam figyelmet. Sajnos kiderült, hogy az ügyfélazonosítómat megváltoztatták az idei évtől, így "rossz azonosítóval" ment, nem tudták könyvelni. Én hibáztam, elismertem, kértem, hogy vagy küldjék vissza és elküldöm a jóra, vagy a régi számról könyveljék az újra. Megadtam az utalások időpontját, bankszámlaszámom stb. Türelmet kértek, de már 4 napja nem jelentkeznek.. akkor most 3 hónap tanulópénz részemről, vagy ez tényleg ennyi idő? (drávanet)


Úgy tudom valami törvény van rá, hogy szolgáltatás hiányában befolyó pénz a pénzmosás miatt vissza kell utalni. Márpedig azon az ügyfélszámon nincs szolgáltatás, a másikon meg elmaradás van aminek nyilván a kamatait ki fogom fizetni...


2012. márc. 28. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
4 nap Magyarországon semmi ügyintézés szempontjából.
2012. márc. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Höhö, az már igaz! Pláne könyvelésben...
2012. márc. 28. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!