Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A devizahitesek es hitelkarosu...

A devizahitesek es hitelkarosultak miert nem fognak ossze? Miert nem tesznek semmit a bankok ellen es intezkedeseik ellen?

Figyelt kérdés
Ha mar ugysincs vesztenivalojuk alapon...
2012. márc. 29. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert ki vannak szolgáltatva, szép lassan apátiába esnek, akik még tudnak fizetni azok úgy ahogy örülnek, és úgy általában Magyarországon az emberek nem nagyon fognak össze.
2012. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%
Figyelj! A hitel senkinek sem volt kötelező! Amikor aláírtátok a szerződést, vállaltátok az árfolyamkockázatot! Nehogy az adófizetők fizessék meg a ti dőzsöléseteket! Sokaknak nem volt elég egy kis lakás, nekik csak azért kellett a nagyobb, hogy mondhassák, hogy mijük van! Hát az ilyeneken nem kellene segíteni. Én maximum azokat menteném meg, aki egy 8,5 millió értékig érő lakásban laktak!
2012. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Amikor aláírtátok a szerződést, vállaltátok az árfolyamkockázatot!"


Mar bocsass meg de hol lattad a kerdesben h en megkarositott, atvert devizahiteles vagyok?

Szovegertes egyenlo a nullaval, innentol kezdve hiteltelen a valaszod is.


Egyebkent igen sajnalom az igy jart embereket es azt is h nem lehet rajtuk segiteni.A magyar mentalitas szoveg meg mar unalmas, valami mas?

Ha meg mindenkeppen a mentalitasban van szted a kutya ellasva, mit gondolsz a magyarok mentalitasanak mi az oka es hogyan javithato?

2012. márc. 29. 20:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Unalmas vagy nem unalmas, ez van, ezt kell szeretni. 2002-ben az ország kettészakadt.
2012. márc. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"hol lattad a kerdesben h en megkarositott, atvert devizahiteles vagyok?"


Mit kell így pattogni, vedd úgy, hogy a válaszoló általános alanyként használta az E/2-t! Nyilván elegen magukra veszik, akik érintettek, te minek foglalkozol így vele. Nem tökéletesen mindegy a téma szempontjából, hogy te devhiteles vagy, vagy nem?!?

2012. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%

"A magyar mentalitas szoveg meg mar unalmas, valami mas?

Ha meg mindenkeppen a mentalitasban van szted a kutya ellasva, mit gondolsz a magyarok mentalitasanak mi az oka es hogyan javithato?"


Szerintem nagyon nehezen tudnak a magyarok megváltozni.


Elméletben a Nyugathoz akarnak tartozni, de semmit sem akarnak érte tenni. Néhány példa:


- kiváló, tiszta tömegközlekedést akarnak, de a jegyet, bérletet nem veszik meg.


- adózni nem akarnak, de az államtól elvárják a minőségi szolgáltatást.


- biztosításokat nem kötnek, mondván az csak pénzkidobás, ellenben ha baj van, akkor rögtön rohannak segítségért.


- az emberek nem gondoskodnak magukról, mindent az államra várnak, még azok sem raknak félre a szűkösebb időkre, akik megtehetnék, helyette inkább hitelbe verik magukat és mindezt úgy, hogy a legalapvetőbb pénzügyi ismeretekkel sem rendelkeznek.


Jó pár évig éltem több nyugat-európai országban is, ott az emberek gondoskodnak magukról, nem mindent az államra várnak. Tudják azt, hogy mindenkinek a saját életéről kell gondoskodnia.

2012. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"- kiváló, tiszta tömegközlekedést akarnak, de a jegyet, bérletet nem veszik meg."


En szemely szerint mindig megvettem 6 even keresztul a berletet.A kornyezetemben levo emberekrol ugyanezt tudom irni.Pedig nem volt egyikonk se milliomos.Ezek szerint mi vagyunk a kivetelek v az allam probalja rafogni a bliccelokre h a pl a BKV es MAV is hogy le pusztulva?

Innestol kezdve elkezd gyotorni a buntudat...:)))


"- adózni nem akarnak, de az államtól elvárják a minőségi szolgáltatást. "


Mondjuk kedvezo adotorvenyek kellenenek( nem csak a kulfoldi multik szamara az adokedvezmenyek), es olyan fizetesek amik nem osztonzik a csoro, alulfizetett embereket arra hogy adot probaljanak csalni.


"- biztosításokat nem kötnek, mondván az csak pénzkidobás, ellenben ha baj van, akkor rögtön rohannak segítségért."


A magannyugdijpenztar is tok jo uzlet volt , csak nem a magyar atlagemberek szamara.


"- az emberek nem gondoskodnak magukról, mindent az államra várnak, még azok sem raknak félre a szűkösebb időkre, akik megtehetnék, helyette inkább hitelbe verik magukat és mindezt úgy, hogy a legalapvetőbb pénzügyi ismeretekkel sem rendelkeznek."


Hitelt altalaban azok vesznek fel akik nem tudnak felrerakni.En is altalanossagban beszelek , kovetem a peldad.


"Jó pár évig éltem több nyugat-európai országban is, ott az emberek gondoskodnak magukról, nem mindent az államra várnak. Tudják azt, hogy mindenkinek a saját életéről kell gondoskodnia."



Ezzel egyetertek.:)

2012. márc. 29. 21:53
 8/11 Era66 ***** válasza:

deviza alapú hitel....

itt volt a végtörlesztés rögzített árfolyamon, sok embernek tudtunk segíteni viszonylag jó forint hitellel, de sokak nem mertek kockáztatni, nem tettszett a lehetőség. Visszahívtam azokat az embereket, akik más megoldást választottak. 10-ből 1 sem tudta elintézni. Aki hozzánk fordult, meg van elégedve.

ha van lehetőség, élni kell vele.

Nekem is van hitelem, elmondták ugyan, hogy lehet árfolyamkockázat, de arra nem hívták fel a figyelmet, hogy ekkorát lehet bukni.

2012. márc. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindegy is ha az embereknek tetszik az adosrabszolgasors, hat lelkuk rajta, sirankozni konnyebb, mint tenni is vmit vagy gondolkodni legalabb!
2012. ápr. 2. 22:05
 10/11 vampilla válasza:

DEVIZAADÓSOK!

A Devizaadósok Szövetsége és tagjai keresik azokat az Internet kapcsolattal rendelkező sorstársaikat, akik per útján kívánják rendezni elszámolási vitájukat a bankjukkal, illetve megvédeni jogaikat, vagyonukat.

További információ: www.devizaados.eu

2012. ápr. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!