Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Itthon üzletekben általában...

Itthon üzletekben általában elfogadják a csak mágnescsíkkal rendelkező bankkártyát?

Figyelt kérdés
Prepaid master card, külföldi, nem chipes. Néhány európai országban nem szeretik, itthon mi a helyzet vele? Egy CBA-ban egyszer megkérdezték, hogy csíkos, vagy chipes a kártyám, de akkor a chipeset használtam, itthon ezt a csak csíkosat még nem mertem használni, mert nem akarok beégni, hogy esetleg nem fogadják el. :)
2012. ápr. 1. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
csíkost szinte mindenhol elfogadják, ahol van terminál
2012. ápr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem csíkos kártyám van. Még 1-2 év mire a hagyományos csíkos kártyák kifutnak végleg.
2012. ápr. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem nagyon találtam itthoni forrásokat, de pl. északon már van, ahol üzletekben egyszerűen nem fogadják el, de ezek szerint használhatom nyugodtan.
2012. ápr. 3. 10:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, használtam, meg sem lepődtek, minden OK!
2012. ápr. 3. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!