Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Raiffeisen számlamegszüntetés,...

Raiffeisen számlamegszüntetés, mit tegyek?

Figyelt kérdés

30-án bemetem a bankba megszüntetni a számlámat. Ekkor pozitív egyenleg volt rajta (~150 Ft), mikor a bankból kiléptem kezemben a papírral, hogy kérem a számla megszüntetését szintén pozitív egyenleg volt (~20 Ft). (Bankkártyadíj jóváírás, plusz befizetés majd felvétel miatt.) Elméletileg semmi átfutási idő nincs a számla megszüntetésekor, mégis mikor hazaértem, ment a netbank és megy a mai napig is, most már -400 Ft körüli összeggel a számlán, ugyanis az akkor már általam megszüntetett számlára, 30.-i dátummal ráterhelték a számlavezetési díjat, de ez csak a héten jelent meg netbankon is. Elég régóta nincs munkahelyem, úgyhogy az a 400 Ft is sokat számít jelenleg.

Kérdésem: kifizessem és valamit megpróbáljak intézni, hogy tényleg megszűnjön a számla, vagy menjek be "asztalt borogatni", hogy miért terhelik az én megszüntett számlámat továbbra is? Ha nem veszem észre, lehet hónapok múlva küldenek egy soktízezres számlát, amire nem vagyok felkészülve.


2012. ápr. 3. 02:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Pont ez miatt hogy ne hogy kamatozzon menj be 400 Ft-al de elöször kérdezz rá hogy most mi is van? hogy te megszüntetted de még is terhelik?


ha jogos lenne a tartozás akkor miért nem küldenek egy tartozásos számlát a 400 ft-ról.

2012. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Bementem, a netbank már nem megy, most már meg kell szűnnie a számlának.

2012. ápr. 3. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!