Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Alertpay - Add Bank Account ....

Alertpay - Add Bank Account . OTP The bank account you have attempted to add already exists in the system. Please contact Customer Support for further instructions. Valaki be tudott már lépni? Vagy hogy kell tényleg helyesen kitölteni? Köszi.

Figyelt kérdés

Alertpay - Add Bank Account . OTP


The bank account you have attempted to add already exists in the system. Please contact Customer Support for further instructions.

Valaki be tudott már lépni ? vagy hogy kell tényleg helyesen kitölteni ? Köszi.


2012. ápr. 4. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem erted mit irnak?

A bankszamlaszam, amit hozza akarsz adni a rendszerhez, mar szerepel a rendszerben. Vagy te, vagy egy csaladtagod ezzel a bankszamlaszammal mar regisztralt, ezert te nem fogod tudni megegyszer hozzaadni.

Vagy hasznalsz egy uj bankszamlaszamot, vagy kiderited ki hasznalja a tied es megkered oket, hogy toroljek.

Mindenesetre vedd fel veluk a kapcsolatot!

2012. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Meglepő ha azt mondom hogy nem lehetek benne ?

régen talán az otp-sel de töröltem akkoriban az accout-om .

probáltam a magnetessel is de ugyan ezt adja ki.

Lehet enélkül számlát nyitni ?

2012. ápr. 6. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!