Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Vajon mit gondolhattak a bankban?

Vajon mit gondolhattak a bankban?

Figyelt kérdés

Ma több, mint 500ezer forintot tettem be a bankszámlámra. Most lettem nagykorú és ezért felvehettem az örökségemet, ami eddig gyámügyi betétként volt lekötve takarékszövetkezetben. De nem akartam a takarékban számlát nyitni, mert nekem olyanra volt szükségem, amit az ország bármely pontján elérhetek, ennek pedig csak néhány kirendeltsége van. Az ügyintéző hölgy pedig azt mondta, hogy jobban megéri, ha berakom "zsebből" a pénzt, mint hogy utalgassuk..

A bankban az ügyintéző pedig megkérdezte miután végeztünk, hogy mit szeretnék kezdeni ennyi pénzzel..

Neki nem magyaráztam el az egész sztorit, de azóta folyton azon gondolkodok, hogy vajon mit hitt, hogy kiraboltam valakit vagy honnan szedhettem ezt a pénzt?

Gondolom nem mindennapos, hogy 18 évesek fél millió forintot tesznek be a bankszámlájukra...


2012. ápr. 6. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én másra gondolnék. Talán befektetési tanácsot szeretett volna adni, felhívni a figyelmedet általuk forgalmazott befektetési jegyre, akciós betétre vagy valami hasonló.
2012. ápr. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Kis naiv :)

500e Ft semmiféle "ingerküszöböt" nem ér el sehol, nincs 2000 EUR sem.

Ő szimplán szeretett volna meggyőzni arról, hogy kösd le, fektesd be az általa kínált lehetőségek valamelyikébe stb. hiszen az neki jó sok jutalékot jelent :)

500e Ft neked nagy összeg, amúgy ma már ez nem egy normális nagyobb háztartás havi költségvetése.

2012. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmit. Nekünk ez olyan, mintha a bolti eladónál vennének egy kiló kenyeret. Jól mondják, a pénz további sorsa csak azért érdekelhette, hogy lesz-e még belőle ezután is "üzlet".
2012. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!