Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan sikerülhet kiváltani a...

Hogyan sikerülhet kiváltani a lakáshitelt?

Figyelt kérdés
Érdekel-e valakit, hogyan sikerült kiváltanom a lakáshitelem, amivel spóroltam 10 év futamidőt, és havi 20 ezret?
2009. jún. 18. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
75%

Ez komoly???

Ez engem érdekel!!!

Tudsz bővebbet is?


Hol lehet ezt elkövetni?

Kinél?

Mikor?

2009. jún. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
mi érdekel pontosan! elegem lett abból, hogy megemelték a törlesztőmet, elkeztem utánajárni, hogyan szedjem rendbe ezt. az axa az egyetlen bank ma aki chf hitelt ad. hát bementem. segített egy ügyintéző mindenben, kiváltottuk a hitelt, ami nem került 100 ezer forintomba!
2009. jún. 18. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz valami elérhetőséget?
2009. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Igen, én is nagyon sok hitelt viszek az AXA-hoz, mint hiteltanásadó, szinte az ügyfeleim 80%-át és nem véletlenül:)
2009. jún. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendben, kereslek priviben, mert nekem nagyon aktuális a váltás.
2009. jún. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
azon senki nem gondolkozik el, hogy miért a 3havi kamatperiódus a legolcsóbb az AXA-nál? Miért drágább a 6 havi és legdrágább a 12havi kamatpriódus? Az AXA pont ugyanúgy emel, mint a többi bank, csak ha ki akarsz szállni belőle akkor 4% elő és végtörlesztési díjat számolnak fel, míg máshol ez 50ezer ft vagy max 2%.
2009. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csodák sajnos nincsenek és nincs olyan, hogy minden szempontból jó megoldás, jó bank. Az AXA hitelkamatai, törlesztő részletei szinte verhetetlenek, pl még mindig ott lehet a legalacsonyabb kamaton CHF alapú hitelhez jutni, a hitelminősítő rendszerük korszerű, igazodik a mai magyar valósághoz, a futamidő rugalmas, de tény, a hitelkiváltás náluk a legdrágább. Mindenkinek magának kell eldönteni az összes infó ismeretében, hogy neki melyik szempont a legfontosabb. Ha valaki 1-4 éven belül ki akarja váltatni a hitelét, mert pl eladni szeretné a lakást, neki tuti nem ajánlanám az AXA-t, de 5-6 év hiteltörlesztés után már megtérülhet az alacsonyabb kamatokkal a 4%-os kiváltási díj.
2009. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!