Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » HSBC-bankszálára tud terhelést...

Balázs'no1 kérdése:

HSBC-bankszálára tud terhelést rakni a Magyar behajtó?

Figyelt kérdés

Külföldön élek . Szeretnék itt egy HSBC-bankszámlát.

Otthon van Budapestbankos autó hitel tartozasom kb 1,2 millio és egy 400.000 Credigen bakn felé. Mindkettő valami behajtó csoporthoz került irreálisan nagy kamattal amit nem vagyok hajlandó kifizetni. Utolérhetnek engem az ázsiai HSBC bank számlámon ?

Persze tisztában vagyok azzal,hogy majd ha haza akarok menni talán 10 év múlva , hogy ott lehessek a 4 metró megnyitásán . De most nem is tudnám kifizetni és ekkora kamatot nem is vagyok hajlandó . Abban bízom ha pénzzel a zsebemben leülök tárgyalni a bankokkal talán engednek a kamatból vagy csődbe megy egész magyarorszag és úgyis kivonulnak az országból és békén hagynak :) Viccet félre téve. Majd fizetek,de nem most. Fizettem mar eleget a tartozásom törlesztettem 2x ,de a extra kamatot NEM !



2012. ápr. 12. 06:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Magyar végrehajtó közvetlenül nem inkasszózhat külföldi számlát, csak jogsegély keretén belül a helyi végrehajtó közreműködésével, ami elég macerás. A másik dolog, hogy tudomást sem szereznek az arról a bankszámláról. Szóval az elvi lehetősége megvan, de gyakorlatilag nagyon kicsi az esélye.
2012. ápr. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!