Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Találkozott már valaki vele:...

Találkozott már valaki vele: NetPay Webáruház vásárlás?

Figyelt kérdés
2. hónapja kapok 1990ft-os terhelést a bankszámlaszámomra. A tranzakció adatai között mindössze ennyi szerepel: NetPay Webáruház vásárlás a tárgyban pedig 1990ft. Sajnos jelenleg külföldön vagyok és nem tudok utána járni a dolognak. Találkozott már valaki ugyanezzel a dologgal, illetve tud valaki bármit is erről a NetPay Webáruház vásárlás-ról?

2012. ápr. 12. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Utána kerestem a neten ennek a NetPay dolognak : ez egy újfajta fizetési mód, ingyenesen lehet igényelni ilyen NetPay kártyát, amit fel kell tölteni és utána ezzel lehet több helyen fizetni, mintha bankkártya lenne...

Tehát ezt töltöd fel a bankkártyádról (vagy készpénzzel) pénzzel és fizetéskor a bankkártyád adatai biztonságban maradnak...


"...A NetPay kártya egy internetes valamint mobiltelefonos fizetési megoldás, kisebb-nagyobb összegek biztonságos, anonim internetes kifizetésére.

NetPay kártyája a regisztrációját követően azonnal létrejön, máris használhatja. A NetPay kártya igénylése és használata ingyenes.


NetPay kártyáját feltöltheti kisebb-nagyobb összeggel: bankkártyájával weboldalunkon, emelt díjas SMS-sel és telefonhívással bárhonnan, különböző telefonos felöltőkártyákkal (NeoPhone, Barangoló) szintén weboldalunkon, de felölthet rá hagyományos és internetes banki átutalással is. A magunk részéről elsősorban a legkedvezőbb kondiciójú bankkártyás feltöltést és banki átutalást ajánljuk..."


"... Ha NetPay-vel vásárol egyrészről bankkártyája biztonságban marad, másrészről sem a Kereskedő, sem a Bank nem fog Önről tudni semmit, a rendszer teljesen anonim. Ha Ön bankkártyával NetPay egyenleg feltöltést végez, bankszámla kivonatán csak ennyi látszik: "NetPay Webáruház vásárlás"..."


[link]


Szóval, nekem úgy tűnik, hogy VALAKI a bankszámládról tölti fel a NetPay kártyáját, méghozzá a BANKKÁRTYÁD ADATAIT használja a feltöltéshez!!!...


- Van még valakinek rajtad kívül hozzáférése a bankszámládhoz (bankszámla adataidhoz)?...

- Van társ-bankkártya a bankszámládhoz?...

- Ki tudja a bankkártyád adatait? (bankkártyaszám, érvényesség dátuma, CVC-kód)...


Amit külföldről meg tudsz tenni (ha van NetBank oldalad a bankszámládhoz) :

- a NetBank oldaladon állítsd be 0 forintra a bankkártyával elkölthető napi egyenleget (külföldön úgysem használod a Mo-i bankkártyádat)...

- bejelentheted a kártya elvesztését is, vagyis letiltadhatod a kártyádat telefonon is, NetBank oldalon is, de ez 10.000 forint díjú szolgáltatás és utána új kártyát kell csináltatnod ami újabb pénz és idő...

2012. ápr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

én most ugyan evvel jártam igy!a Habos torta Net Pay társkeresőjére , mint kiderült , februárban 1 hóra , kíváncsiságból befizettem 1990 Ft-ot , ami folyamatosan ismétlődik, amíg le nem állítom!Most nagy nyomozás után sikerült,a hölgy "OTT" segített, ha továbbra is vonják , akkor szóljak megint , visszaadják!Ne hagyd , mert amig nem lépsz addig vonják, !

Egy hónap folyamatosan ismételve ! Hát szép! Ezt én nem akartam !Ők azok akiket írtál és Téged is érint!Üdv

2012. ápr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem is vontak most le ilyet, miután a BKV-nál bankkártyával fizettem. Holnap utána járok, mert ez nagyon dühítő és felháborító. :(
2014. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nekem is vontak most le ilyet, holnap utána járok, mert ez nagyon dühítő és felháborító. :(
2014. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

grrrr.... a randivonal társkeresőnek sikerült levonnia ezt a kártyámról, úgy, hogy nem hagytam jóvá, és utoljára augusztusban használtam a kártyám internetes előfizetésre.

ez felháborító! ja, és persze be volt állítva a "profilomnál" a megújuló előfizetés. tehát ha nem járok utána, akkor minden hónapban levonták volna.

2014. jan. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 arnieee válasza:
Nekem most jött sms érdesítés, hogy levont 1490ft-ot és hónapok óta letöröltem magam a társkeresökröl! MI A RÁK EZ??? És hol tudok utána járni, ki és mért volnta le?
2015. febr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez sima csalas, be kellene tiltani az ilyen weboldalakat.
2016. okt. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ez sima csalas, be kellene tiltani az ilyen weboldalakat. Miert nem reklamaltok ?
2016. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hali. Én ma kaptam egy értesítést, hogy 5999 Ft-ot leakart venni egy "WEBPAY WEB?RUHAZ P?CS HU" nevű web áruház. nem volt a számlán semmi, í sikertelen a kisérlet Kérdésem, mi, vagy ki lehet ez?
2018. júl. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!