Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha bedől mondjuk egy autóhitel...

Ha bedől mondjuk egy autóhitel, de a házon elidegenítési és terhelési tilalom van, az autót hiteleztető bank hozzányúlhat a házhoz?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Feltételezem, hogy a házon is hitel van. Az autót hitelező bank rávezetheti a tartozást a tulajdoni lapra, de erről a házat hitelező bank is értesül. Ekkor bizony megtörténhet, hogy ők is felmondják a hitelt. Dupla bukta.
2012. ápr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor mindent el kell adni,ugye? Csak így lehet belőle kimászni, szép!
2012. ápr. 13. 14:36
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Szakadjon rá az ÖSSZES BANKRA AZ ÉG!!!!!!!Az egész életünket tönkretették!!!!!!
2012. ápr. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pontosan.De én legjobban mégis állambácsira haragszom, mert ha nem drágulna minden, nem emelkedne az élelmiszer, nem vett volna el a fizumból 100 eFt nettót, tudnám kényelmesen fizetni, amit vállaltam. Nem akarok másra vetíteni, az én hitelem, nekem kell kifizetni és nekem kell mindenre kirakni az eladó táblát, de arról nem volt szó, hogy a puszta megélhetési lehetőséget is el akarja majd venni a kisemberektől.Kockáztattam, bebuktam, ennyi.
2012. ápr. 14. 09:01
 5/5 anonim ***** válasza:
iGEN,ÉN IS...:( sajnos ebbe fogunk belebetegedni,úgy érzem...
2012. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!