Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik pénzügyi közvetítői...

Melyik pénzügyi közvetítői cég (pl. : MPK? ) ajánlatai között szerepel a Volksbank kínálata?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 13. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Volksbank ajánlatából mit szeretnél? pl. hitelüket, ajánlhatják a HC Központ vagy Hitelpartner Kft szerződött ügynökei is.
2012. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
11%
Én az MPK-nál dolgozom, nálunk nincs az tuti, mert semmiben sem jobbak mint bármelyik másik bank.
2012. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem az volt a kérdés, hogy jobb vagy nem jobb, hanem hol szerepel.

Hiteltanácsadóként én is le vagyok szerződve kb. 20 bankkal és kb 5-6tal dolgozom, amik versenyképesek. De az emberek szívesebben vesznek le terméket arról a polctról, ahol van kínálat, mint ahol egy szem termék árulkodik. Az a termék lehet a legjobb, ha nem tudja mivel összehasonlítani, akkor nem biztos, hogy feltűnik neki....

2012. ápr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
5%
Gondolom ha ilyen hihetetlenül jó cégnél dolgozol, akkor olvasni is tudsz, miszerint a kérdésben szerepel a cégünk neve, ezért válaszoltam rá. Másrészt személy szerint úgy gondolom, hogy 5-6 bank összehasonlítása bőven elég, mivel mi átlag alatti pénzügyi terméket nem értékesítünk és a Volksbank ezek közé tartozik, valamint igazán érdekképviseletet sem lehet fenntartani 20 pénzintézettel, 5-6-al viszont igen, és ha gond van, azzal az 5-tel szembe lehet menni ha az ügyfél érdekei megkívánják, mind a 20-al egyenként nem.
2012. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Én arra lettem volna kíváncsi csak, ami a kérdésben is meg van fogalmazva: melyik az a pénzügyi közvetítői cég, ahol a kínált lehetőségek között szerepelnek a Volksbank ajánlatai.

Mivel csak az MPK-t ismerem, ezért is írtam bele a kérdésbe egy kérdőjel kíséretében, tehát arra is kíváncsi lennék, h ott vannak-e Volksbankos ajánlatok?

2012. ápr. 14. 07:53
 6/6 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
11%
Ezért írtam, hogy nincsenek, és egyéb alkusz illetve többes ügynök cégeknél sincsenek tudtommal, egyedül a szimplán hitelközvetítéssel foglalkozó cégeknél van rá lehetőség, mint pl. Credithill. Viszont annyiban kíváncsi lettem, hogy miért pont a Volksbank?
2012. ápr. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!