Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem működik az OTPdirekt...

Miért nem működik az OTPdirekt? Vasárnap újítottak a netes fiókon, és belépni be tudok, de nem tudok utalni.

Figyelt kérdés

ezt írja ki, hogy: "Kis türelmet, a tranzakció végrehajtása folyamatban."

de csak tölt, tölt, és nem történik semmi, ha pedig rákattintok valamire, akkor meg kiírja, hogy a tranzakció sikertelen. Nem értem, eddig jó volt.

Hiába frissítek, az se jó.:S


2012. ápr. 16. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor nálad lesz a hiba, én most utaltam kettőt is.
2012. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Akinek nem működik tegyen fel újabb böngészőt. Tegnap én is egész nap szívtam miatta. (és nem tudtam venni 3300-ért OTP részvényt) Ma megpróbáltam az IE8-cal úgy működött.

Egyébként akik csinálták az új lapot előtte letesztelhették volna több böngészővel is, és úgy megcsinálni, hogy régebbiekkel is működjön vagy kiírni, hogy mit használjanak az ügyfelek. De nyilván nem az volt az elsődleges szempont hogy hozzáértőket bízzanak meg, hanem hogy valaki közeli cégnek adjanak érte százmilliókat az ügyfelekből kisajtolt pénzből.

2012. ápr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki van írva a technikai feltételek között, hogy mivel kompatibilis. Én amúgy mindig frissítem a böngészőt, ahogy megjelenik az új, nem is szokott ilyen gondom lenni.
2012. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Eddig a mozillát használtam, de most letöltöttem a google chromeot és azzal tökéletes.
2012. ápr. 17. 17:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!