Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste banknál le lehet mondani...

Erste banknál le lehet mondani hogy időnként e-mailben küldjenek értesítőt a számlaegyenlegről?

Figyelt kérdés
Erste diákszámlám van, nem minden hónapban küldik az értesítést csak talán negyed évente, de ha küldik akkor levonnak érte 30 valahány forintot, ami tudom nem sok, de azért a sok 30 forint egy idő után több mint a semmi. Ráadásul az e-mailben történő értesítésre szükségem sincs, mert bármikor be tudok lépni az internetes oldalra és megnézhetem hány forint van rajta. Már kerestem a szerződésen, hogy ezt le lehet-e valahogy mondani, de nem találtam semmit.
2012. ápr. 17. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a bankfiókban.


Annyi biztos, hogy a banknak törvényi kötelezettsége bizonyos időközönként értesítőt küldeni (vagy postai, vagy elektronikus úton). Más kérdés, hogy ezért nem szép dolog díjat kérni (főleg az elektronikusért nem).

2012. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nyiss másféle számlát, nekem is van náluk, és havonta kapok e-mailes értesítőt de az ingyenes.
2012. ápr. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!