Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 30 év fölött is belehet lépni...

30 év fölött is belehet lépni magánnyugdíjpénztárba? Vagy csak az átlépés lehetséges?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 14:22
 1/4 anonim válasza:

30 év fölött csak az léphet be (35 éves korig), aki pályakezdőnek minősül.

Ha viszont már magánnyugdíjpénztár-tag vagy, akkor átléphetsz egyikből a másikba - abban az esetben ha min. 6 hónapig tag voltál abban, ahonnan át akarsz lépni.

Én önkéntes és magánnyugdíjpénztár tagtoborzással foglalkozom mellékállásban. Ha van még kérdésed, szívesen válaszolok!

2009. jún. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nekem lenne, hogyan lehet tagokat toborozni? Én is kaptam egy ilyen mellékállást, most fogom elkezdeni.
2009. júl. 7. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
én meg most fogom abbahagyni (kemény 2 hét után), szóval elég nehéz tagokat toborozni, vagy csak én nem jöttem rá, hogy kell...
2009. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem valami kertész gábor a munkaadód?
2009. júl. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!