Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha tartozasom van,500e Ft-os...

Ha tartozasom van,500e Ft-os tartozast tettek a kartyamra, joguk van levonni a gyest meg a csaladit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 14:22
 1/7 tetro ***** válasza:
mit jelent az hogy tartozást tettek a kártyádra?
2012. máj. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
-500000 Ft-ba tettek a szamlamat, es oda megy a gyes meg a csaladi, de igy most egy forint nelkul maradtam egesz honapban a gyerekkel.
2012. máj. 3. 15:10
 3/7 anonim ***** válasza:

gondolom inkasszózták a számláját

igen, joguk van, kérd a következő hónaptól postán a pénzeket és akkor azt meg is kapod

2012. máj. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
En ugy tudom, hogy gyest es csaladit nem vonhatnak, vagy rosszul tudom?
2012. máj. 3. 15:47
 5/7 tetro ***** válasza:
igen, azt nem vonhatják le. de ha a számládon -500.000 Ft van, akkor gondolom A-hitel keret van. Vagy nem? A bank viszont automatikusan törleszti a hitelkereted minden beérkező pénzzel.
2012. máj. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Masik banknal van tartozasom, ennel ahova erkezik a penz semmi tartozasom nincsen, hitelkeretem sincs.
2012. máj. 3. 16:44
 7/7 anonim ***** válasza:
vonhatják, mert van egy kiskapu, nem mindegy, hogy ki rendeli el az inkasszót, lehet az egész tartozás erejéig inkasszálni mind egy fillérig. Nem kötelező meghagyni semennyit, azt hiszem ,ha végrehajtó adja ki a megbízást, akkor mehet az egész. Valami ilyesmi volt az egyik ismerősömnél is. Utána járt, hogy hogy lehet, hogy egy fillért nem hagytak a számláján és megmagyarázták, hogy van ilyen lehetőség is. Más banknál meg vélhetően valami személyi kölcsön vagy hiteltartozásod van, ők pedig megkeresik, hogy honnan juthatnak a pénzükhöz. Olyan 1,5-2 éve volt egy riport is erről, hogy lehet inkasszálni a csp-t, gyest is, ezért írtam ,hogy az a megoldás, hogy villámgyorsan elkezded intézni, hogy postai úton kapd meg.
2012. máj. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!