Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudnál nekem jó kamatozású...

Tudnál nekem jó kamatozású lekötést/befektetést ajánlani?

Figyelt kérdés
Azt már tudom,hogy az otp a legrosszabb mind közül. 1.000.000 f-ról lenne szó,amit életkezdés címén a nagyszüleimtől kaptam. Nem szeretném elherdálni,inkább gyarapítani szeretném (a saját pénzemből is mindig teszek hozzá+a kamatot újrakötöm mindig). Nekem eddig 3 hónapos lekötésben volt (van most is jobb híján), de annak csak 6,59% a kamata. Nekem ez kevés. Tud esetleg valaki jobbat ajánlani? Hiába nézelődök a bankok és takarékok honlapján,konkrét kamatszázalélok nincsenek feltüntetve... kérem értelmes válaszokat adjatok!:)

#bankbetét #lekötés kamat
2012. máj. 6. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
CIB-nél 3 hónapos lekötés 7,75. Egyébként minden banknál ott van a kamat a honlapon, keresd úgy hogy kondíciók és azon belül kamattájékoztató.
2012. máj. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 kapo1588 ***** válasza:

[link]


most ez a legjobb szerintem 10 %... és ingyenes a számlanyitás.

de vannak netes oldalak ahol összehasonlítják a kamatokat keress rá

2012. máj. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm.:)
2012. máj. 6. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!