Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Megoldható a kölcsön? Hol...

Megoldható a kölcsön? Hol érdemes?

Figyelt kérdés
16 éves leszek. Kinéztem magamnak egy tabletet, és meg szeretném venni, 36.000 Ft az ára. Hol tudnék ilyen "kis" összeget kölcsönben felvenni és mennyi idő alatt kéne vissza törleszteni? (Nyáron megyek diákmunkára, 80.000 Ft,de nekem sürgősen kéne) Egyáltalán ennyi idősen vehetek fel kölcsönt? Havonta 4-5 ezernél többet június végéig nem tudnék érte kiadni.Köszi előre is! Bármilyen tanácsot szívesen olvasok, nem szeretnék hirtelen beleugrani semmibe.

2012. máj. 11. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
16 évesen még véletlenül sem ad neked egy bank sem kölcsönt.Még a provident sem.Baki kölcsön egyik alapkövetelménye a 18 év.
2012. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
javítok: banki
2012. máj. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél beleugrani semmibe, akkor később se vegyél fel kölcsönt, amíg nem 100%-ig biztosított a jövedelmed, amit visszafizetsz (azaz nem vagy túl a próbaidőn, ÉS nem vagy biztos benne, hogy elégedettek veled).

Ekkora összeget egyébként a legegyszerűbb szülőktől, nagyszülőktől kölcsönkérni. Ennyijük valószínűleg van, és kamatot sem kell fizetned.

2012. máj. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
aputól kértem turira pénzt azt mondta nincs neki.. erre most akar venni egy nagyképernyős lcd tévét, szóval ők kizárva, nagymamám meg egy van az is jehova, meg szegény is, sajnálnék is tőle kérni. Hát, így jártam :/ köszi.
2012. máj. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!