Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Cetelem bank könnyen megadja...

A Cetelem bank könnyen megadja a személyi kölcsönt? Kb. mennyi idönbelül birálják el véglegesen, ha az interneten átestem egy elözetes hitelbirálaton, ahol pozítív lett az eredmény!?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van a Cetelem banknál személyi köolcsöne legyen szíves írja le a tapasztalatait!
2009. jún. 26. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Sok hasznos infóval nem tudok szolgálni. Csak anynit tudok mondani, hogy én pár éve diákként dolgoztam a cetelemnél, áruhiteles voltam, és mindenkinek megadtam az engedélyt:D a kutya nem ellenőrizte utánam a dolgokat. Azóta mondjuk lehet változott:D

2009. jún. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Akkor az nem igaz,hogy rendszer dönti le?De nem értem ,akkor minek postázuk a szerződést nekik ha még csak elözetes birálták el?
2009. jún. 26. 16:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Az előzetes hitelbírálat azt jelenti, hogy a feltételek teljesülése esetén folyosítható. De nem azt, hogy FOLYÓSÍTJÁK IS.
2009. jún. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Óvakodj a Cetelemtől,rossza híre! Számos megbízható pénzintézet létezik!
2009. jún. 30. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kimaradt egy a:"rossz a híre",sokan panaszkodnak jogtalan követeléseik miatt!
2009. jún. 30. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is van a Cetelemnél hitelünk, meg volt már nagyon sok áruhitelünk, de soha semmi baj nem volt. Remélem nem is lesz.

Amúgy a hitelkártyájának elég jó feltételei vannak.

Mi még nem csalódtunk benne, remélem nem is fogunk.

Ha megvan minden amit állítottál és nincs semmi kockázat akkor valószínűleg hamar meglesz.

Majd írd meg!

2009. júl. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!