Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Biciklit vettem részletre. A...

Biciklit vettem részletre. A boltból felhívtak, hogy nem találják az eredeti munkáltatói igazolást, és így nem indult el a folyamat. A bicikli már nálam van. Kérdés? :

Figyelt kérdés
A banki folyamat elindításához szükséges az eredeti munkáltató igazolás, ami ugye nincs a biciklis boltnál.A biciklit már 1 hónapja elhoztam és használom folyamatosan.Csekket még mindig nem küldtek, fel is hívtam egyszer őket, és azt mondták, hogy valószínűleg a banknál van a probléma.Most felhívtak,és mondták hogy még nem tudták leadni a papírokat a banknak a hitelhez,tehát mintha még nem is kértem volna kölcsönt.Kérték hogy nézzem meg hogy nálam van-e az eredeti munkáltatói,és ha kell ide is jönnek érte a munkahelyem elé mert nagyon fontos,és ezt ők baszták el.Most az a helyzet hogy én közben munkahelyet váltottam papíron,és mivel az új munkahelyemen próbaidőn vagyok,itt nem is adnak munkáltatóit még.Még nem néztem meg,de valószínűleg véletlen nálam maradt az eredeti példány.Viszont ott aláírtam hogy átvettem a biciklit,aláírtam a szerződést.Mi van ha azt mondom hogy nincs meg a munkáltatói? Mit tudnak csinálni? :)
2012. máj. 18. 14:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!