Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Milyen megtakarítási számlátok...

Milyen megtakarítási számlátok van? Elégedettek vagytok vele? Mire spóroltok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 21. 08:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Életbiztosítás. Egyelőre nem tudok mit mondani, az a kérdés, mennyit veszek ki, amikor kiveszem. De az még 8 év.. addig nem is vehetem ki. Mondjuk ez jó, mert különben már rég elszórtam volna hülyeségekre.

Mindazonáltal a következő megtakarítási számlám olyan lesz, amihez bármikor hozzáférek, mert zavaró, hogy ha jönne egy probléma, amihez pénz kell, akkor sem férek hozzá ahhoz, amit félretettem.

2012. máj. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Kifejezett megtakarítási számlám nincs, mert azoknak elég alacsony a kamata. Akciósan van lekötve a pénzem, mindig ott, ahol a legjobb kamatot kínálják (illetve ott, ahol a költségek levonása után a legtöbb marad)

Későbbi felhasználásra gyűjtök, lakás, autó, gyereknek indulótőke.

2012. máj. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Era66 ***** válasza:
Miért? Milyet szeretnél????
2012. máj. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fundamentám van, illetve önkéntes magánnyugdíjpénztárba léptem be. Az elsővel elégedett vagyok, a másodikba csak most léptem be, ezért sokat nem tudok róla mondani.
2012. máj. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
1.500.000 Ft megtakarításom van eddig, elégedett vagyok vele, úgy konkrétan nem spórolok semmire, mivel autóm és tehermentes lakásom is van, így csak félrerakom az ínségesebb időkre.(pl. munkanélküliség, betegség, stb)
2012. máj. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tizenötmillió feletti megtakarítás, különböző helyeken: befektetési arany, osztalékfizető részvények, befektetési jegyek, államkötvény, egy kiadott garázs és valamennyi készpénz lekötve.

Arra gyűjtök, hogy összejöjjön egy akkora tőkejövedelem, amiből akár munka nélkül is megélhetek, mondjuk úgy 20 év múlva.

2012. máj. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Era66 ***** válasza:
Szeretnék egy házat, 0 forintom van. Van valakinek ötlete?
2012. máj. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ma 15:08


Van. Tanulj, szerezz szakmát, dolgozz, spórolj. És lesz ház.

Vagy javasolhatom még a lottót.

2012. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!