Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hiteleket/számlákat fizetni...

Hiteleket/számlákat fizetni vagy utazgatni/kocsit fenntartani?

Figyelt kérdés
Nálad mi a sorrend? Ha mindkettőt egyszerre nem megy...
2012. máj. 23. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hiteleket/számlákat fizetni.Ez az első.Amikor a hitelek végleg eltűnnek akkor lehet menni utazgatni,kocsit fenntartani.
2012. máj. 23. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hitelem nincsen, a számláimat gond nélkül, pontosan fizetem, az autómat fenn tudom tartani, bár nem nagy autóm van(Audi A3, 1.6-os), Utazni egy évben egyszer el tudok menni, általában Spanyolországba vagy Törökországba.


Ha annak idején én is belemegyek a hitelbe, ma nem élnék úgy ahogy. De szerencsére nem akartam könnyen jött pénzt, amim van, azért keményen megdolgoztam. Hitelt pedig azóta sem vettem fel semmire sem, mert ha akarok valamit, inkább spórolok rá, minthogy eladósítsam magam, aztán meg rinyáljak a magas részletek miatt.

2012. máj. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen, én is így gondolom, ahogyan Ti.

Egy ismerős van úgy, hogy Bar-ra került(ek), mert a kocsiról nem mondanak le, meg persze az autókázásról sem, meg ki tudja, miket vásárolgatnak... jó, nem messze mennek, de ha egyszer nincs pénz, akkor nem tankolok, nem utazgatok, még ha "csak" 10 ezer Ft is a benzinköltség/hó. Nem?

2012. máj. 23. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:

Kérdező: nem lehet tudni, miért "autókáznak".

Valaki írta itt a gyakorin hogy a beteg gyerekét kell vinniük rendszeresen a kórházba. Ez nálam tuti a hitelfizetés elé kerülne.


A másik, hogy sok ember néha beleszürkül a napi mókuskerékbe, hogy folyton azért dolgozik hogy a számlákat/hiteleket fizesse és néha elgondolkodik azon, hogy észrevétlenül elmegy mellette az élet, amit nem élvez(het).


Alapvetően persze normális, ha valaki előbb a kötelezettségeinek tesz eleget és nem "dorbézol", de emberek vagyunk, nem robotok, és én nem "kövezek meg" senkit, aki mértékkel, de néha élni kíván.

2012. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem,nincs beteg gyerekük és nem a munkába járáshoz kell az autó...

Figyelj! Én is szívesen autókáztam volna egyik hétvégén anyuékhoz, a másikon anyósékhoz, a harmadikon meg a tesómékhoz, hétközben meg keresztanyuékhoz. de akkor én is Bar-listán lennék...és inkább lemondtam a Ladáról (200 rugó lett volna leműszakiztatni).

2012. máj. 24. 19:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Oké, ez a te döntésed, az ő fontossági sorrendje más. Nem tudhatod, mi áll mögötte ( vagy igen?)


Ez téged miért zavar?

Ő kerül bajba a hitelei miatt, nem te.

2012. máj. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hiteleket és számlákat fizetni, majd a kocsit fenntartani ami marad abból lehet vigéckedni(nem sok marad)
2012. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!