Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik most (2012. június) a...

Melyik most (2012. június) a legjobb lakáskassza?

Figyelt kérdés
Fundamentánál voltam, akkor csak az volt, de most van OTP-nek, Erstének is. A cél az lenne, hogy 4-5 év múlva 1 nagyobb lakást vehessek.

2012. máj. 24. 13:41
 1/4 Felülmúlhatatlan ***** válasza:

szia, szerintem mindhárom cég hasonló terméket kínál. Ugyanannyi megtakarításra ugyanannyi állami támogatást lehet kapni.

Amiben másak a termékek, az az adott kamat a megtakarításra, a felvehető hitel kamata a megtakarítás végén és a nyitási díjak, melyeket az elején ki kell fizetned.


Én azt választanám, ahol a nyitási díjat részben vagy egészben elengedik. Ez pedig jelenleg az OTP. (hitelben nem őket választanám, de lakáskasszában per pillanat igen)

2012. máj. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Hitel abszolút nem szempont, csak h. x év után legyen valamennyi megtakarítás.

2012. máj. 24. 16:05
 3/4 anonim válasza:
Szerintem a lakáskasszánál van jobb megoldás...
2012. máj. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a lakáskasszánál nincs jobb aki ezt állítja az hazudik..


a fundamenta a legolcsóbb nézz még a thm et ott a legolcsóbb de tény h az otp nél elengedik az 1% szerződéskötési díjat, de persze később ugyanúgy megfizeted, sőt..

2012. jún. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!