Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki, aki nagyon otthon van...

Valaki, aki nagyon otthon van hitel ügyekben? Az átolvasná nekem ezt a 0%-os THM akciót?

Figyelt kérdés

edigital.hu/Varazslatos_ingyenhitel-sp1940.html?utm_nooverride=1


ott van a részletes leírás a lap alján. azt nem értem, hogy "Referencia THM: 0% (500 000 Ft, illetve. 1 000 000 Ft; ) . az mi?


2012. máj. 24. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem csak azon hitelekre érvényes a nulla kamat. ami 500-1 milla között van és 15 havi részletben vállalod a törlesztést. 500 alatti hiteligénylésre nem vonakozik az ingyenesség és ott befigyel majd egy kamat. És érthető, mert 500-as terméknél nagy az árrés és a kamat fedezhető. INGYEN KAMAT SOHA NINCSEN, csak nem te fizeted, hanem más, akit végül is te fogsz valamilyen formában megfizetni. Pl. a termék olycsóbb lenne másutt. Nézd meg az ÁRGÉPEN vagy írd be a terméket a keresőbe.



Azt nem értem, hogy mi a kell egyátalán hitelezned magad egy szir.szar termékért, ami nem is létszükséglet. nem kell hitelezni, inkább gyűjtsél takarékoskodjál és várjál.

2012. máj. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem kértem, hogy oktass ki. És lehet, hogy neked nem léstszükséglet, de én ősztől elköltözök az ország másik végére az egyetem miatt, és mindenképpen kell laptop. Ez az egyik, a másik az, hogy nincs pénzem egy összegben megvenni. A kérdést egyébként azért írtam ki, mert ez is oda van írva:

Kedvezményes hitelkonstrukció csak az akció ideje alatt igényelhető 50 000 Ft feletti vásárlási összeg esetén.


Plusz ha megnézem a termék adatlapját, akkor ott is szerepel az akció a gép neve mellett, és ha visszaszorzom a 25-öt (futamidő) a nyolcezer-akármennyivel, kijön az ár. Különben már megnéztem, hogy máshol mennyit kóstál, és szinte mindenhol 140-150e Ft, ergo drágább is.

2012. máj. 25. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ingyen kamat mégis van. Ha elolvasta volna az első a leírást, látná, hogy miről van szó. Hogy miért éri meg az ediginek? Forgalma lesz tőle. A banknak se lesz nagy nyeresége (kb 5-10% 10 hónap alatt azért mégsem rossz). Ki jár rosszul? Aki amúgy kp-ra venné meg a cuccot. Az edigital nem egy olcsó bolt, simán adhatná olcsóbban a cuccot 5-10%-kal.
2012. máj. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!