Kicsit olvastam a PayPal után, és azt írják, hogy annyit kell tenni, hogy létrehozni egy fiókot az interneten, majd a számlád meg is van. Ez hogyan történik ezután?

Figyelt kérdés

Kapok rendes kártyát is, vagy ez csak egy virtuális kártya? Hol rakok, és hogyan be pénzt?

Illetve itt vonnak le bizonyos mennyiségű összeget azért, hogy leveszed a pénzed vagy sem?

Kérem a hozzáértőket szíveskedjenek nekem ezt részletesen elmagyarázni, ha van hozzá türelmük, vagy esetleg egy olyan oldalrész bemutatni, amelyekből ez mind kiderül.

Köszönöm.


2012. jún. 5. 17:40
 1/2 anonim válasza:

Szia!


Két oldalt is találtam ahol regisztrálni tudsz, és természetesen az össze információt megtalálod erről.

[link]


[link]

Remélem tudtam segíteni!

Sok sikert hozzá!

2012. jún. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. jún. 10. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!