Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A rövid történet : A napokban...

Csete Imre kérdése:

A rövid történet : A napokban bezárták a Soltvadkerti Takszövöt. Végelszámolás alá került. Rossz névre került a pénzem. Visszakaphatom?

Figyelt kérdés
A rövid történet : A napokban bezárták a Soltvadkerti Takszövöt. Végelszámolás alá került.A végelszámoló felé kellett beadni egy igényt a követelésekről. Van egy betétünk „Méhecske”, melyre Anyósom házának az árát tettük.2 néven van a feleségem és az anyósom nevén ezért két igény kell beadni, mindkettőn az összeg fele szerepel. De lett egy kis bibi . Az anyósom nevére nem került annak idején pénz, az ügyintéző egy idegen ember nevére írta. Annak ellenére, hogy a kapott betétkönyvön minden adat stimmel, tehát mi erről semmit nem tudtunk ez idáig. Viszont Ők már nem írhatnak át semmit! Amennyiben a végelszámolótól átkerül az OBA-hoz a folyamat – ha jól tudom – Ők nem kérnek semmiféle igényt csak kiküldik a rendszerben szereplő embernek, hogy mennyi pénze van, és hogy miképpen kéri a kártalanítást. Vagyis Anyósom nem kap semmit, mert semmi nincs a nevén. Szerintem Én a takszövtől követelhetném a pénzt ha az még akkor létezne, de nem. Szóval erre a pénzre már nem lesz gondunk?
2012. jún. 7. 20:38
 1/2 anonim ***** válasza:

levél a végelszámlónak a történettel (takszövtől is egy írásos beszámoló arról mi történt)

ha akadékoskodnak akkor levél a PSZÁF-nek.

2012. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Levél a felszámolónak és az okmányok fénymásolva mellékelve.
2012. jún. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!