Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ma mondtam apámnak, hogy jó...

Ma mondtam apámnak, hogy jó lenne csinálni magamnak egy otp junior bankkártyát, de neten nem akar mert azt mondta visszaélhetnek az adataival mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Tudom,hogy nem normális de légyszi valami okosat.
2012. jún. 9. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
akkor mond azt, hogy fater menjünk be együtt a bankba oszt csináltassuk meg ott. Amúgy lehet faxság de a netes miegymásban és sem hiszek
2012. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Miért is élnének vissza az Ő adataival ha a te nevedre nyittok számlát?

az "idősebbek"minden újtól félnek azért mert nem ismerik,

van 1 %esélye h visszaéljenek vele, de ennél még az is valószínűbb h egy repülő a lakásodra esik szerintem..:)

2012. jún. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Neten nem lehet szerződést kötni ( bankkártya sz-t sem), ehhez személyes jelenlétre van szükség.

Probléma megoldva.

2012. jún. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A neten csak a személyes adataidat kell beírni, de azt a bank ígyis-úgyis tudni fogja. Aztán később be kell menni a bankba a szerződést aláírni, akkor kapod meg a kártyát, stb. Én is a neten csináltam, de végül fölösleges volt, mert ugyanúgy be kell menni.
2012. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen be kell menni a bankba, tehát felesleges neten variálni előtte.
2012. jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!