Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a kártyámon zárolnak egy...

Ha a kártyámon zárolnak egy bizonyos összeget, azt azután fel tudom használni?

Figyelt kérdés
Nyaralni megyek és a szálloda zárolta a foglalás összegét a kártyán. A kérdés, hogy ezt az összeget, amit zároltak ki tudom feléjük fizetni, vagy legyen dupla fedezet a kártyán?

2012. jún. 10. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
azt már kifizetted nekik, azért van zárolva, csak még nem kapták meg
2012. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy kifizette, lehet csak ellenőrzésképpen zárolták. Sajnos ilyenkor kell a dupla fedezet. Én már jártam úgy is, hogy kétszer zárolták és végül tripla fedezet kellett.
2012. jún. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én is ettől félek. duplán viszont nem fogják tudni zárolni mert nem lesz annyi pénz a kártyámon. és az úgy működik, hogy a zárolt pénzt egy bankautomatán keresztül kiveszem és kp-ban kifizetem?
2012. jún. 10. 20:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nem. A zárolt pont azért zárolt, hogy ahhoz ne férhess hozzá.
2012. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!