Van ilyen hitel? (lent)

Figyelt kérdés
most 17 éves tanuló vagyok. olyan érdekelne, hogy van-e valami hitel amit most felvehetek és ha munkába állok, akkor kell visszafizetnem? jogosítvány kellene, de nem találtam nyárra munkát hiába kertestem, szülei,m meg nem tudják kifizetni, nekem meg kellene a jogsi.
2012. jún. 14. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
nincs, egyrészt nincs biztosítéka a banknak, hogy visszafizeted, hiszen nincsen kereseted, másrészt nincs az a bank, aki akár éveket is vár a pénzére, mert Te csak a2 év múlva találsz munkát. A jogsit egyébként a Te korosztályod elsősorban diákmunkából szokta finanszírozni. Itt a nyár, van még diákmunka, lehet elkezdeni keresgélni. Ha bármit elvállalsz, akkor hamar összegyűlik a pénz, csak nem szabad feladni az elején. Ha a jogsi az álmod, akkor rendeld alá a többi dolgot.
2012. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

minden azonnal kell, mi? mert a többieknek is van, vagy mert a csajoknak akarsz villantani. ilyenek a mai fiatalok.

előbb dolgozz, keress pénzt, aztán arra költöd, amire akarod. meg tanulj némi pénzügyet, rádfér, különben el fogsz adósodni egész életedre.

2012. jún. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ha egyetemre mész, akkor van diákhitel, ami ilyen.
2012. jún. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló nem azt kérdeztem hogy hogy tudsz kötözködni. a tanulás miatt kell a jogsi, mert olyan iskolába akarok menni, ahova kell. nem csajok előtt villantani és nem is azért mert a többieknek van, csak kell hogy elérjem a célomat az életben.

minek kötözködsz ha azt sem tudod hogy miért kell. nagy élettapasztalatod lehet ha ilyen válaszokat írsz.

legyél büszke magadra és húzz el innen ne itt kötözködj, normális válaszokat várok normális emberektől.

2012. jún. 14. 17:08
 5/8 A kérdező kommentje:

arról meg hogy tanuljak pénzügyet mert el fogok adósodni, van aki segít a témában csak előbb itt tájékozódom, és abban a szerencsés helyzetben vagyok hogy ha végzek a sulival akkor már mehetek is dolgozni, de sofőrnek és ahhoz szintén kell a jogsi.

előbb kérdezz és azután próbálj okos lenni.

köszönöm a haszontalan választ és a többieknek is a hasznosat. megfelelően pontoztam is őket.

2012. jún. 14. 17:11
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
öcsi, ha normálisan kérdeznél, akkor normális választ kapnál. fent azt írtad, hogy nincs munka de kell a jogsi, most meg azt, hogy van munka. össze-vissza beszélsz. -.-"
2012. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

egy az hogy nem vagyok az öcséd, másodszor meg hogy te nem tudsz olvasni.

azt írtam hogy ha lenne jogsi akkor lenne munka is.

ha lenne legalább egy B-s jogsim akkor elmehetnék sofőrnek egy kis áruszállítóra, de amíg nincs jogsi addig munka sincs. A tovább tanulás pedig esti tagozaton lenne mielőtt még abba is belekötsz. a munkát és a tanulást tudnám egymástól függetlenül is csinálni. Csak mivel végzős leszek így muszáj felmérni annak is a lehetőségét, hogy nem találok munkát hiába keresem.

2012. jún. 14. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:

Pénzintézetnél sajnos nem fogsz tudni hitelt felvenni, mivel nem vagy még nagykorú, így nem szerződnek veled.


Esetleg a szüleid tudnának igényelni?

2012. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!