Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kisebb osszeget szeretnek...

Kisebb osszeget szeretnek euroban Magyarorszagra kuldeni, erdemes megvarnom vele a Gorogorszagi valasztasokat?

Figyelt kérdés

Nem nagy osszeg,de nekem nem is keves,ezt szeretnem elutalni,de nem tudom erdemes e megvarnom a gorogorszagi valasztasokat,mert ha hetfoig varok,nem akarok tobb szaz euro plusszt elkuldeni,mert az euro meggyengulne hetfon.

Elorelathatoan szinte senki nem tudja mi lesz az euroval,gyengulni vagy erosodni fog e...

Erdemes varnom hetfoig vajon?


2012. jún. 15. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem akarok tobb szaz euro plusszt elkuldeni,mert az euro meggyengulne hetfon. "


Több száz euró plusz? Azt írtad, kisebb összeget küldenél. Ha több száz euro veszteséggel kalkulálsz, az azt feltételezi, hogy minimum 10 ezer eurót akarsz küldeni. Mert csak így jön a gyengülésből adódó differencia. Tehát valahol tévedsz a gondolatmenetedben.... Egyébként meg nem életszerű, hogy hatalmas esés következzen be. Reálisan nézve pár eurót veszthetsz, ha egyáltalán... De szerintem nem.

2012. jún. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Egyébként meg nem életszerű, hogy hatalmas esés következzen be. Reálisan nézve pár eurót veszthetsz, ha egyáltalán... De szerintem nem."


Erre a valaszra vartam,koszonom... nem igazan ertek a penzugyekhez es nem akarnek hetfon 200 euro helyett 300at elkuldeni,konkretan erre gondoltam.

2012. jún. 15. 11:09
 3/4 anonim ***** válasza:

200 ra biztos nem fog leesni!

meg 2 het mulva lesznek a választasok,3-án nem?

2012. jún. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is vasárnapi választásról tudok. A brókercégem szólt is, hogy aznapra nem fogadnak semmilyen megbízást reggel 6 és délután 3 között. (gondolom New Yorki idő szerint... :)
2012. jún. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!