Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit csinálnék a lottó milliárd...

Mit csinálnék a lottó milliárdjaival?

Figyelt kérdés
Tegnap este fele-fele arányban nyerték meg, mivel két ember is ugyan azokat a számokat x-elte be. Ti mit csinálnátok vele!? Én a 2 milliárd-ot elfelezném, és betenném a bankba /0TP/-ben mennyit kamatozna egy év alatt? A másiknak a jó részét elkölteném autóra házra motorra játékteremre stb stb. Akkor mégegyszer ti mit csinálnátok vele?
2012. jún. 17. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kb. 500 milliót elköltenék lakásra, autóra, családtagoknak ajándékoznék belőle, a maradékot bankba és egyéb befektetésekbe tenném és onnantól kezdve csak a hozamból élnék.
2012. jún. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 80% betenném a bankba a többiből lakást, házat vennék letenném a jogsit, kimennék külföldre 1 évre, h nyelvet tanuljak. Utána vennék egy kocsit. Addig meg albiba ki lennének adva a házak. Ja és a szüleimnek se kéne többet dolgoznia, nekik is lenne szép házuk, jogsijuk és autójuk.

Ami megmarad azt is befektetném, munkahelyeket teremtenék belőle. És a bevételből is. :)

2012. jún. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én az egészet betenném a bankba, hadd kamatozzon. 2 milliárdnak az éves kamata kb. 100 millió, úgyhogy előirányoznék magamnak havi 5 millió költőpénzt, abból gazdálkodnék, a maradék meg növelné a tőkét. Havi 5 millióból már kényelmesen meg lehet élni úgy, hogy adok másoknak is akár, stb. Vállalkozást is ebből a pénzből nyitnék, így a 2 milliót sosem kockáztatnám.
2012. jún. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Részvényeket vennék, aranyat, kötvényeket, és egy részével tőzsdéznék. Nem szabad egy bankba tenni, mert ha a bank tönkremegy, buktad a lóvét. Érdemes még ingatlanba fektetni, de aranyba mindenképpen, mert annak csak nő az értéke. Semmilyen valuta nem értékálló.
2012. jún. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2milliárdbólt 500at család,500at ház stb...többi bankba
2012. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!