Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP netbank, nem enged belépni...

OTP netbank, nem enged belépni!? Valaki, aki ért hozzá?

Figyelt kérdés

Mielőtt még nem kaptam meg a kártyámat beléptem a netbankomba, a nő azt mondta h az első belépés után kapni fogok SMSben egy kódot, amivel meg tudom változtatni a jelszót, DE nem kaptam semmit!!!Ez volt kb 1-2 hete.

Megkaptam pár napja a kártyát, most próbáltam volna belépni, de nem engedett be és most fel is lett függesztve 24 órára(mivel 3szor rosszul próbálkoztam)

Nem változtattam meg a jelszavamat természetesen!Mindent jól írtam be most is, mégsem engedett belépni!



2012. jún. 17. 12:36
 1/2 anonim válasza:
menj be a bankba és kérdezd meg
2012. jún. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, ennyit én is tudok...de most nincs időm, dolgozom és pont nem jutok el odáig
2012. jún. 26. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!