Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A-hitel keretet visszaállított...

A-hitel keretet visszaállította a bank! A probléma az hogy az egész GYED-em levonta! Mind egy fillérig! Járt már közületek valaki így és tudott valamit intézni ez ügyben?

Figyelt kérdés

Állítólag tájékoztatni kellene a számlalevélben!de egy éve nem kapok mióta elköltöztem!be van jelentve a cím már lakcímkártyát is fénymásoltak eredmény a cím nincs átírva valamint levél se jött!már legalább vagy 4alkalommal jártam bejelenteni!

Most reklamálásomra kiderült vissza tartják a mai napig a számlalevelet/erre senki nem kérte őket/ de hogy ezt ki rendelte el senki nem tudja ám megmondani!ha tudja valaki mivel lehet őket megfogni írjon!

ezt nem hagyom annyiba!


2009. júl. 7. 14:18
 1/6 anonim válasza:
Miért vonta le?A következőleg amit kaptál gyedet azzal kiegészült nem?Most így nem is tudsz kivenni pénzt?Bocs hogy ennyit kérdezek de nem értem.Nekem is van és nem szertnék így járni.
2009. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen sajnos a testvérem is járt igy. Ő Erste-s és ő sem kapott levelet arról,hogy a bank megszünteti a hitelkeretét. Egy az egybe a számlájáraérkező 70ezer forintot ott fogták. Bement reklamálni,hogy azért ez nem igy működik mert papirt sem kapott arról ,hogy megszüntetnének bármit,de csak vállránditás és széttárt karok volt a válasz. 3 nap múlva megkapta a papirt,hogy tájékoztatják,hogy a hitelszámla keretét felmondják...........
2009. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az A hitel csak addig él, amíg teljesíted a szerződési feltételeket. Tehát amíg a szerződésben szereplő fizetés minden hónapban ráérkezik a számládra, addig nincs gond, de ha ez megszűnik, vagy az összeg csökken, akkor a bank felbonthatja a hitelszerződést. Reklamálni sajnos nem nagyon van lehetőséged, hiszen amikor aláírtad a szerződést, akkor elfogadtad a feltételeket.


Egyébként ez a probléma?

2009. júl. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Sziasztok. Mi egyetlen egy sms-t kaptunk erről... Ez is egy nagy vicc... Ök elintézik egy sms-sel, de ha neked bármi bajod van, azt nemhogy sms-ben, de egy telefonhívásssal sem intézheted. Akkor nekik miért lehet... Nah, mindegy. Igen, elvehetik a azámlára ráérkező pénzed. És addig el is fogják, ameddig ki nem egyenlited a tartozást. Ez ellen csak az a lehetőség van, hogy nyitsz egy másik banknál számlát és áttetedet oda az utalást.
2009. júl. 8. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok és az utólsó hozzászólásra szeretnék reagálni. Nem feltétlen jó megoldás,hogy másik bankban nyitsz számlát ha a mostanit fokozatosan nem törleszted.Tesóm igy tett és igy nem volt mit levonnia a banknak.Sajna részletekben sem tudott volna annyit fizetni,hogy minimálbér alá jusson. Jutalomként jövő héten felkerül a Bar-ra...................
2009. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
De például nem értem, miért nem lehet egy 70e-res fizetésből, bármiből élő embernek megadni azt a lehetőséget, hogy három hónap alatt vonja le a hitelkeretét. Hiszen ha évek óta ott a számlája és akár évek óta van hitelkerete, akkor a kamatot rászámolják rendesen, akkor legalább hűségből tehetnének ilyen kedvezményt, hogy három négy hónap alatt vonják le, szüntetik meg. Megérdemelnék az ügyfelek, pláne aki már egy éve ott van. És pláne ha előtte rendszeresen érkezett pénz a számlájára, de most valamiért kevesebb érkezik.
2009. júl. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!