Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Provident kölcsönt kapott már...

Provident kölcsönt kapott már valamelyikőtök?

Figyelt kérdés
Mennyi kölcsönt kértetek? Milyen jövedelmetek volt?
2012. júl. 3. 17:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
ne kérj, sosem tudod visszafizetni! uzsorások, a többszörösét kérik visszs, hetnte járnak a nyakadra
2012. júl. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nekem nem tűnik uzsorakamatnak


[link]

2012. júl. 3. 17:21
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
Ha már valaki kis összegű kölcsönre szorul, az nem tud bánni a pénzzel, így visszafizetés is nehézséget okoz! Az emberek normálisabb része ha akar valamit, akkor spórol és megveszi, nem a hitelért fut, amelyben a többszörösét fizeti vissza a felvett összegnek.
2012. júl. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Én csak azért írtam, mert én még csak nem is a Providentnél vettem fel a személyi kölcsönt, mégis a fele fizetésemet elviszi már. Mindenkit szívből lebeszélek bármilyen kölcsön felvételéről. Ha mindenképp kell valamire pénz, inkább érdemes lejjebb adni a büszkeségből, és egy rokontól kölcsönkérni, mert akkor nem a háromszorosát kell visszafizetni. Bárcsak én is kevésbé lettem volna büszke és hülye.
2012. júl. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem tűnik uzsorakamatnak, hm valóban...


Nézem a hitelkalkulátorban a legalacsonyabb összeget, ami 30.000 Ft. Oda van írva, hogy 37.620-at kell visszafizetni.

Beikszelted az Otthoni szolgáltatás díját? Mert hogy a providentben csak az van...és hoppá, mily meglepő így már 61.380 Ft-ot kell fizetni! Nem uzsorakamat? Akkor mi?

2012. júl. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem kell beixelni az otthon szolgáltatást.


De nem ez volt a kérdésem, amiket válaszoltatok!!!!!

2012. júl. 3. 18:44
 7/12 anonim ***** válasza:

Lehet. De én boldog vagyok, ha csak 1 embert is le tudok beszélni, hogy ne essen abba a hibába, amibe én.


Mindegy :)

2012. júl. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

70.000 Ft


35 hét


2.254 Ft heti


8.890 Ft kamat összesen


42,35% thm


0 Ft otthon szolgáltatás


78.890 Ft visszafizetendő


Én úgy gondolom, hogy 9 hónap alatt 9 e ft kamat nem sok.

Kérdésem, hogy otthon szolgáltatás nélkül adnak -e. Mert az 33 e ft, ha kéri az ember.

De, ha nem kéri, akkor szerintem nekik nem túl nagy üzlet kölcsönt adni simán.


Egyébként pénzügyes vagyok, két picivel gyeden és meglepődtem, hogy mennyire alacsony a kamat összege.

Felhívtam őket és megerősítették, hogy nincsenek rejtett költségek.

2012. júl. 3. 22:26
 9/12 A kérdező kommentje:

Aláírtuk a szerződést, ugyanazok a számok, kamatösszeg van feltüntetve, mint amit írtam. Olcsóbb, mint az otp folyószámlahitele.

És egyáltalán NEM KELLETT beixelni az otthon szolgáltatást. Hetente kell utalni. Nincsenek rejtett költségek.


Amelyikőtök annyira ijesztgeti az embereket az uzsorakamat miatt, az honnan veszi ezt?????

2012. júl. 7. 13:55
 10/12 Berlin válasza:

Szia!


Munkáltatóit kértek?

2012. szept. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!