Mit hallottatok a Group Saving Kft-ről? Kapott már valaki tűlük pénzt? Ha már befizetés történt, és nap kap pénzt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 21:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha nem kap pénzt, mit lehet tenni, hogy legalább a befizetett összeget megkapja?
2009. júl. 10. 21:55
 2/6 anonim válasza:
Írd a keresőbe, hogy Group Saving és találsz pár oldalt a károsultakról.
2009. aug. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%

A Group Saving Kft. Fogyasztói Csoportok működtetésével foglalkozik! Hitelt, kölcsönt nem nyújt, pénzügyi tevékenységet nem végez. A belépő ügyfelek ingó illeteve ingatlan vagyontárgyakhoz juthatnak segítségükkel úgy, hogy válsztott futamidő alatt havi fix részleteket fizetnek a szerződéskötéstől kezdődően hosszabb-rövidebb ideig a hozzájutás elött. Nagyon sokan vásároltak már a cég segítségével!

Mindenkinek ajánlom figyelmébe az alábbi weboldalt: www.groupsaving.hu

2009. okt. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kamella válasza:

Nem sül az orcádról a bőr???!!!

Nekem egy hónapja lejárt az öt éves szerződésem, és nem akarják kiadni a pénzem!!!


A kérdezőnek: Kattints az itt látható linkekre! [link]

2009. dec. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Senki ne vegye igénybe. Nagyon rosszul jár!!!Higgyen nekem! Sajnos tapasztalat!!!
2010. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gittuska11 válasza:
Tényleg senki ne vegye be amit mondanak nekünk is tapasztalat!Soha senki nem fog kapni hitelt...megtévesztés az egész!!!Néztem és valaki 400 at is beleadott soha nem látja többé azt pénzt mindegy lett volna ha félreteszi!
2010. nov. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!