Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tegyek ha nem tudom a...

Mit tegyek ha nem tudom a PayPal jelszavamat, se a biztonsági kérdésekre adott válaszom?

Figyelt kérdés

Nemrég utaltam 1-ször pénzt a PayPal fiókomra és azóta nem fogadja el a jelszavam !

Viszont a bankszámlaszámom tudom ugyebár, mert ezt is elfogadja ha jelszót aklarok változtatni, de ha beírom akkor nem fogadja el !

Valószínű, hogy a bankszámlaszámom leírási formájával van baj, ha megtudnád adni hogy milyen formába kell leírnom a bankszámlaszámom azt megköszönném !

Egyébként így írtam : XXXXXXXX-XXXXXXXX-XXXXXXXX , de ezt nem fogadta el !

PLS Help !!!



2012. júl. 10. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
kártyaszámod kellene, nem a számlaszámod
2012. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én a bankszámlámról utaltam, szóval azt kéri csak sztem a forma nem kielégítő számukr.
2012. júl. 10. 19:31
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is beszoptam már ezt. Időnként eszébe jut a paypal-nak, hogy szívassa kicsit a népeket, általában egyszerre a felhasználók 10%-a van kizárva a rendszerből, a paypal meg addig is használja a pénzt.


Szerezz egy budgetfone kártyát (a legolcsóbb), és ha nem beszélsz alap szinten angolul, akkor szedj össze egy tolmácsot, majd hívjátok fel az ügyfélszolgálatot. Sajnos írni hiába írsz, csak az időt húzzák, és ragaszkodnak a telefonhíváshoz.

Az operátor el fogja kérni a loginnevet (mailcím), a bankszámlaszámodat, stb., majd ad egy linket.

kb. 10-15 perc telefonálgatással meg lehet oldani...

2012. júl. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!