Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Voltam az ING-nél egy állásint...

Voltam az ING-nél egy állásinterjún, ahol azt mondták, hogy biztosításokat kell kötnöm és több százezret kapok értük havonta teljesítményarányosan, plusz 6 hónapon át kapok havi 105 ezret csak úgy amíg betanulok. Hihető ez?

Figyelt kérdés
Vagy van valahol valami eltitkolt dolog benne? Félreértés ne essék én csak a 105 ezreket akarom lehúzni 6 hónapon keresztül és utána kilépnék, de létezik ilyen, hogy nem kell visszafizetnem akkor?? Mert bent azt mondták, hogy az engem illet és nem kérik vissza.
2012. júl. 20. 13:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasd el alaposan a munkaszerződést mielőtt aláírod. Lehet, hogy nem léphetsz ki bizonyos ideig, pl 1 évig, így biztosítják magukat.
2012. júl. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Sznikani válasza:

1. A támogatást (105 ezer ) csak akkor kapod meg, ha kötöttél szerződést.

2. Minimum 1 évig nem léphetsz ki, különben egy összegben vissza kell fizetned.


Gondolkozz már egy kicsit, ha tényleg így lenne mindenki ezt csinálná. Ők sem hülyék. Sehol sem kapsz pénzt "ingyen"!!

2012. júl. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!