Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A banknak miért nem kell...

A banknak miért nem kell értesítést küldeni, mielőtt bezárja a fiókját?

Figyelt kérdés

Kedvesen kiírták az ajtóra miután bezártak, hogy hová lehet menni ügyet intézni.

Persze ugye arra nem gondolnak, hogy nekem ezért szabadságot kell kivennem, és nem kis költség az utazás sem...

Mi lenne, ha szólnának előre, hogy fel tudjam venni a pénzem, esetleg megszüntetni a számlám stb. ?


2012. júl. 27. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenkit minden történés miatt nem lehet értesíteni. Ezért jó a netbank, én már évek óta nem voltam az alap számlám miatt a bankban. Akkor emailt is tudtak volna küldeni. Minden más pénzbe került volna, ezért nem történt semmi.
2012. júl. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nekem is van netbankom, és ott sem küldtek értesítést.Semmit.


Amúgy levélben havonta legalább egyszer tudnak küldeni valami hitel vagy hitelkártya ajánlatokat... olyankor nem számít, hátha csőbe húznak.

Most meg szívhatok én, mert 2000 ft az útiköltség, hogy megszüntessem a számlám és hozzájussak a megtakarításomhoz...

2012. júl. 27. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!