Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elnyeli a kártyám? (OTP Bank)

Gregor555 kérdése:

Elnyeli a kártyám? (OTP Bank)

Figyelt kérdés
Elfelejtettem a Bankkártyám PIN kódját. Most új kártyát kaptam, amit aktiválni kellene ATM-en keresztül, de tartók tőle, hogy amikor beteszem és kéri a PIN-t elnyeli. Lehet úgy aktiváltatni, hogy csak beteszem ATM-be és egyből ki vagy mindenképpen be kell írnom a PIN-t. Csak internetes tranzakciókra használom!

2012. aug. 2. 16:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Még annyit szeretnék kérdezni, hogy máshogy nem lehet aktiváltatni csak ATM-en keresztül?
2012. aug. 2. 16:43
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, kér PIN-kódot. Menj be egy OTPfiókba, és kérd a PIN-kódot. Ki fogják postázni, ha kéred.
2012. aug. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

OTP Direkten (telefon vagy internet) is lehet aktiválni.


Ha PIN kód nélkül lehet atm-en az pont arra volna jó, hogy ha valaki megtalálja, ellopja, visszaélhessen vele.

Ezért is PIN köteles az aktiválás. (Kivéve ha otp direkt.)


Igen, kérhetsz hozzá új kódot, amit postán küldenek ki.

Személyesen kell inétzni.

2012. aug. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de valószínű, hogy új kártyát kell csináltatnom mivel régebben változtattam PIN-t így bent azt nem tudják megadni.
2012. aug. 2. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Kizárt hogy ne tudjanak új PINt generálni neked.
2012. aug. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudnak mivel a megadott PIN-t egyszer már megváltoztattam, de mivel nem tudom így addig nem tudnak mit csinálni vele. De megoldottam egyszerűen telefonon lehetett aktiválni. Annyi a hátrány, hogy ATM-et nem tudok igénybe venni
2012. aug. 4. 00:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem régi pint kellett volna kérni, hanem hogy generáljanak újat.


De ha azt sem tudják megtenni, akkor meg csináltass új kártyát és ahhoz adnak új PIN-t.


Azért az nagyon nem oké, hogy van kártyád, de nem tudod hozzá a kódot.

2012. aug. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!