Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az OTP diákszámlánál a kártyán...

Az OTP diákszámlánál a kártyának van valami díja? Fizetni kell valamiért? 14-28 -as nál?

Figyelt kérdés
Kérdés adott, tudja valaki a választ?

2012. aug. 3. 11:39
 1/4 A kérdező kommentje:

EZ MIT JELENT PONTOSAN? A KÁRTYÁÉRT KELL FIZETNI?

A Junior számlához kapcsolódó Junior kártyák számos díja kedvezőbb, mint a felnőttek folyószámláin.

2012. aug. 3. 11:46
 2/4 A kérdező kommentje:
2012. aug. 3. 11:55
 3/4 anonim ***** válasza:
0 Ft
2012. aug. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

papíron 0Ft,DE mindig levonnak majd kisebb összegeket!(tapasztalat) tőlem elkezdtek 70Ft-ot levonni,persze senki nem tudta megmondani miért!csak próbált kitérni a kérdés elől a kedves üzletkötő,mert értelmes választ nem tudott adni!megszüntetni nem tudtam,mert van rajta tartozás,aztán amikor közöltem velük,hogy ez a dolog nem fog annyiban maradni,akkor hirtelen rájöttek,hogy véletlenül vontak le tőlem pénzt és ezért volt mínuszba a számlám!(ezzel nem csak én vagyok így)

na most azóta kicsit jobban képben vagyok a pénzpiacon és azt kell mondanom,hogy az OTP a lehető legszarabb,legsunyibb,leglehúzósabb és legundorítóbb bank ami létezik!!!egy okádék!

persze a sok magyar ember oda van érte és isteníti,mert "magyar bank"...hát az már igen régen volt és ezt illene már felfogni :)

kicsit logikusan gondolkodjatok!minden sarkon van egy atomata,minden 3. sarkon egy bank..szerintetek ezeket miből tartják fent? elárulom: a sok magyar otp fan pénzéből,aki képes náluk lekötni x összeget nagyjából 0 hozamért,na meg a brutálisan drága hitelekből és folyószámlákból :)

2012. aug. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!