Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy másik bankszámlára átutalt...

Egy másik bankszámlára átutaltam 18000 Ft-ot, de sem a banktól sem a másik féltől nem kaptam visszajelzést, hogy sikeres lett volna az átutalás, de eközben a számláról levonták az összeget. Mit tudnék tenni?

Figyelt kérdés
Minden adatot helyesen adtam meg,és a 4 órás határidő is lejárt.
2012. aug. 4. 07:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A 4 órás időkorlát csak hétköznap banki időre érvényes. Ha jól adtad meg a számlaszámot, akkor nem kell csinálnod már semmit.
2012. aug. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha a számlád le van terhelve, akkor a bankod részéről sikeres volt az utalás. Erről kivonatban, vagy ha igényelted, sms-ben értesít. Ha jó számot adtál meg, a másik fél megkapta a pénzt, nem kell tenned semmit.
2012. aug. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Pontosan milyen visszajelzésre gondolsz?


A bank csak azt jelzi neked, hogy a te számláddal mi történt.

A tiédről levonták.

Hogy a másik fél megkapta-e azt csak akkor tudod meg ha a másik fél szól neked.

De ez meg nem a bank dolga.


De ha a tiédről levonták akkor a kedvezményezettnek meg kellet kapnia, szóval áttételesen mégis csak tudod, hogy megkapta.


Amúgy melyik bank? És belföldi számlára utaltál?

2012. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, időközben megérkezett az átutalás! Amúgy sms-beli értesítésre gondoltam, azt hittem a bank fog küldeni,hogy sikerült az átutalás,de csak a másik féltől jött e-mail.
2012. aug. 6. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!