Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A bank és a pénzügyi szervezet...

Trefor Géza kérdése:

A bank és a pénzügyi szervezet kitől a hitelt vettem fel, több ízben is átvert és kijátszott, illetve nem tartotta a feltételeit. Ez a lakásomba került. Hol és kinél tudok feljelentést tenni?

Figyelt kérdés
feleslegesen fizettetek velem havi 200ezer ft ot (egy 8 milliós ingatlanra, hogy visszaállítsák a hitelem aktív státuszba)és eladták a "hátam mögött".. hova ment a pénzem és mit fizettem 2évig? 2009ben 5, 8 at vettem fől és 85 ezret fizettem vissza havonta.. eddig jutottam.....
2012. aug. 6. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyiből semmit nem lehet mondani.


Miért lett "inaktiválva" a státuszod? Nyilván nem fizettél valamiért részletet, mást nem igen tudok elképzelni.

Meg mi az, hogy a "Hátad mögött" elárverezték az ingatlant? Ilyen sincs...


Itt valami nagyon sánta.

2012. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Melyik cég volt ez?
2012. aug. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Inaktív lett mert felbontották, de nem akartak végrehajtani. A felbontás oka: mindíg késett a befizetés ezért havi 50ezer ft os felszólító levelekkel bombáztak minke. ezek összege elért egy bizonyos határt (büntető kamattal együtt) és szerződést bontottak. De mivel 2x 3x os törlesztőre kárhoztattak, mondván ha ezzel mihamarább csökkentjük az elmaradást aktuális részleteket nézve, ill visszamenőleg is, akkor visszaállítják a hitelszerződésünk. De amíg ez állt fent, elméletileg halmoztunk még a 2 év alatt majd 4!!!millió ft büntetést az állam részéről. és így nem tudtak mit tenni csak eladni a lakást a fejünk felet. utolsó pillanatig hitegetve, hogy fizessük a 200ezer ft os részleteket, minden OK lesz. és e közben ők értékesítették az ingatlant.... a lakás tulajdoni joga náluk volt, de szerződés szerint CSAK is közös megállapodás szerint adhattak volna túl rajta. Erre írtam kissé nyersen, hogy a "hátunk mögött".

Arról nem is beszélve hogy telefon ill személyes megbeszélések egyes részleteit, ill megállapodásokat tagadnak...

Cégek: AHF zrt és a Cibona Kft

2012. aug. 7. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!