Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste netbank: Mi az a "zárolt...

Erste netbank: Mi az a "zárolt összeg"? Mennyi nap még látom az elköltött összeget? SOS

Figyelt kérdés

Még új vagyok ennél az idióta banknál:

Mi ez a "zárolt összeg" az Erste netbank Infórmációkérés-Számlaegyenleg résében?


Elérhető egyenleg xxxxxxxxxxHUF

Könyvelt egyenleg zzzzzzzzzz HUF

Zárolt összeg yyyyyyyyyyyHUF



Illetve mikor látható náluk a változás? Amit a hétvégén, és hétfőn vásároltam még nem látható a számlainformációkban. Mennyi idő még elkönyvelik? Nem azonnal jelenik meg?


2012. aug. 8. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
A "zárolt összeg" általában az előző napi -könyveletlen- vásárlást jelenti. Általában 24 órán belül lekönyvelődik.
2012. aug. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A zárolt összeg valószínűleg a kártyázásaid összege. Azok ugyanis nem terhelődnek azonnal, csak pár nap múlva. Viszont az egyenlegedből már nem áll rendelkezésre az összeg.
2012. aug. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.


Most gondolkoztam egy kicsit, az utolsó összeg ami megjelenik, az a csütörtöki vásárlás. Az óta ( 5 nap), semmi infó nincs a számlaegyenlegen, mit és hol vásároltam...

2012. aug. 8. 17:27
 4/9 A kérdező kommentje:

Egy egy szemét társaság, más banknál 5 perc múlva látszik, hol-mennyit költöttél.


És még egyszer köszönöm a válaszokat.

2012. aug. 8. 17:28
 5/9 anonim válasza:
Ha megnéznéd rendesen már abban a pillanatban látszik hol és mit vásároltál, amint a vásárlás megesett! Nap mint nap vásárolok a kártyámmal és nyomon tudom követni! (lsd Számlatörténet menüpont!)
2012. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Megnéztem, és képzeld el, nekem napokig nem mutatta, hogy mit vásároltam.

Bementem szólni, és mondták is, hogy volt vele valami gond...

2012. szept. 17. 15:03
 7/9 anonim válasza:

Sziasztok!


Létezik az hogy a kártyázásaim összege felrúgjon 80000 ft-ra???????

2014. dec. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 ACE- válasza:
Ezt írja a netbankban: (talán olvasni kéne) "Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy egyes bankkártya műveletekhez tartozó zárolások a felhasználható egyenleget csökkentik, de a Zárolt tételek listájában csak egy banki munkanap elteltével jeleníthetők meg."
2016. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a K&H-nál vagyok,de nekem is egy csomószor előfordul,hogy nem jelenik meg mennyit és hol költöttem. Eleinte teljesen össze voltam zavarva, mert volt olyan, hogy nem vonták le a fizetésért a pénzt a számláról, máskor viszont bepótolták, és egyszerre vonták le, amit szintén akkor ott helyben nem értettem, miért. Egy idő után rendeződött.
2017. ápr. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!