Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ki hallott erről az állami...

Ki hallott erről az állami támogatású áthidaló kölcsönről amit a lakás kivédésére hoztak. Jó ez? És már felmondott szerződésnél is lehet kérni? És kötelező meg adni a banknak?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ez csak a (kb) 2005 előtt felvett lakáshitelekre vonatkozik, mert tisztelt vezetőink úgy gondolkodnak, h aki elég hülye volt ahhoz h válságban vegyen lakást annak úgy kell, nem segítenek talpra állni. A felmondott szerződésre nem hinném h vonatkozik, hiszen ha felmondott, akkor nem létezik.
2009. júl. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen 2005 előtt ezt nem olvastam, hát ez jó akkor semmi esélyem visszik a házam és a 3 gyerek? hát teljessen ki vagyok, ezt a szemét országot. Én nem fogom hagyni hogy úgy járjak mint a hirekben a csaj és a két gyerek, az biztos.inkább felrobbantom az biztos. Már bocsi de tiszta ideg vagyok.
2009. júl. 23. 14:52
 3/4 anonim ***** válasza:

De a válság nem 2005-ben kezdödött. Inkább 2008ban. Vagy rosszul tudom? Ez megint milyen egy marhaság?? Olyan, mint amikor behozták azt, hogy segítenek a deviza lakáshiteleseknek, csak azt felejtették elmondani, hogy a feleségnek és a férjnek is munkanélkülinek kell lennie. De nem csak azok nem tudták fizetni a majdnem duplájára emelkedett lakástörlesztést akik munkanélküliek, hanem akik dolgoztak azok sem. Tehát hoznak valami segítségnek tünő valamit, csak éppen olyan feltételekkel, hogy szinte senki nem tudja igénybevenni. Pláne nem azok akik tényleg rászorulnak! Szomorú!!!

Kedves kérdező! Hogyan értetted a kérdésedben, hogy "És kötelező meg adni a banknak?"? Egyébként azt se gondolja senki, hogy ennek a segítségnek nem lesz ára, tuti biztos, hogyha jól utána nézel, akkor nem a megszorult adós fog jól járni. Csak úgy tünik, de triplán megfizetetik. :(

2009. júl. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igaza van! hát úgy értettem hogy volt már olyan válasz a banktól hogy ez ránk nem vonatkozik, mert nem írtuk alá a szerződést az államnál. De amúgy azt olvastam hogy azoknak is segítség akik dolgoznak csak így sem tudnak törleszteni.Jó tudom ez a tipikus adók de duplán veszek el. De még mindig jobb mintha árverezik a házat.
2009. júl. 24. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!