Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudtok javasolni Budapesten...

Tudtok javasolni Budapesten egy ingyenes és megbízható hiteltanácsadót?

Figyelt kérdés

Az édesanyám vett fel hitelt, most nincs munkája, a rokkantnyugdíja nem elég, én segítem, de már nem sokáig bírom, túl magasak a részletek, mocsárba kerültünk. A bankok nemigen adnak rokkantnak hitelt.

Találtunk ugyan hitellel foglalkozó lakossági csoportokat / pl. a Holdingot, a Hungária krt. 83.-ban /, de félünk, nehogy átverés legyen.


2012. aug. 10. 12:46
 1/1 anonim ***** válasza:

szia, tudok ajánlani.

Az egyik legjobb hiteltanácsadó vagyok, akit ma Budapesten találsz, de ezen az oldalon nem lehet kiírni a nevem és elérhetőségem és ajánlani sem ajánlhatom magam.


Viszont ha nincs munkája, akkor nem lehet anyukád adós.

Mehetsz hiteltanácsadóhoz, de ebből senki nem fog tudni hitelt kihozni.


Aki azt mondja, hogy hitelképes, annak meg ne higgy és véletlenül se fizess előre semmit!


Egyedül akkor lehet hitelképes, ha véglegesített a rokkant-nyugdíja és magasabb, mint a minimálbér, amit kap.

2012. aug. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!