Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A PAypal nem fogadja el a...

Pvmadam kérdése:

A PAypal nem fogadja el a Maestro bankkártyámat, igy nem tudom megszerezni a verified státuszt, valakinek van valami ötlete?

Figyelt kérdés
szoval az a gond hogy van pénz a paypalomon, de nemtudok csak havi 21ezer forintot kivenni, és csak akkor tudok többet ha verified státuszt kapok, de ahoz hozzá kell adnom a bankkártyámat. Maestro bankkártyám van, de aztirja hogy nemjo a kártya száma, segitesetek légyszi

2012. aug. 12. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Igényelj egy Mastercard-ot.
2012. aug. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de a maestro kártya az a mastercardhoz tartozik, nem?
2012. aug. 12. 11:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem alkalmas internetes fizetésre. Legalább is a legtöbb Maestro.
2012. aug. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szoval ez egyetlen dolog amit tehetek, hogy igénylek 1 mastercardot a banktól?
2012. aug. 12. 15:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy egy Visát.
2012. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Maestro nem jó semmiképp, még az új fajta chipes sem. De azt hiszem ki is van írva paypalon hogy csak Mastercard és Visa az amit elfogad. A Maestro külföldön nem is létezik.
2012. aug. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ésazt nemtudom megcsinálni hogy 2 paypal accountot csinálok, ugyanolyan adatokkal, ugyanolyan bankszámlaszámmal, de más email címmel, és akkor kitudok venni 2x annyit?:D
2012. aug. 14. 23:26
 8/9 anonim válasza:
nem értek egyet a válaszadókkal mert a paypal már elfogadja a maestro-t, sőt ez az egyetlen netes fizetős eszköz ami elfogadja, legalábbis ezt hirdeti de mégsem fogadja el..... én is ezzel szórakozok már, először azt hittem az a baj hogy nem adtam emg a 2. keresztnevemet. segített az ügyfélszolgálat átírni de azóta se jó a kártyám...vicc
2012. nov. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Albu válasza:
A Maestro külföldön nem is létezik?! Berlinben a Warschauer Str. U-Bahn végállomáson a pénztárban csak azt fogadta volna el a pénztáros.
2014. aug. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!