Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mibe fektetnétek 800-900 ezer...

Mibe fektetnétek 800-900 ezer forintot?

Figyelt kérdés
Jelenleg lekötöttem negyedévente fizet 0,012% 500ezerre, 100ezer gépkocsinyereménybetétkönyvbe többi bankszámlán áll. Szeretnék olyanba fektetni amibe biztos, hogy visszakapom a pénzem 100%-át és jól is kamatozik, mert ez így nem v.mi sok. Előreláthatólag nem lesz a pénzre szükségem kb. 1 évig. Felbontható az összes lekötött pénzem, ha v.mi jó ajánlat érkezik.

2012. aug. 12. 21:45
 1/6 A kérdező kommentje:

Jelenleg tanulok, 20 éves leszek. Nincs autóm, lakásom csak egy motorom. Akár a távoli jövőre nézve is lehet tippeket adni vagy akár csak, hogy legyen egy kis költőpénzem a kamatból.


Mielőtt jönne, hogy honnan van(anyucitól stb.) leírom, hogy volt egy komolyabb balesetem(vétlen voltam), illetve spórolt pénz(diákmunkából).

2012. aug. 12. 21:52
 2/6 anonim válasza:
Érdemes lenne megnézned néhány befektetési alapkezelőt (Aegon stb.) valamilyen kevésbé rizikós részvény csomagba tudod fektetni, de ha felveszed velük a kapcsolatot tudnak neked javaslatot tenni, szerintem min. 5-10%, ami biztosra mondható aztán onnan lehet persze felfele,de annak már nagyobb a kockázata.
2012. aug. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elnézést elírtam, mert 1,2%-ot kamatozik a befektetett pénz jelenleg 3hó alatt.


Most nézegettem Aegon oldalát(nem is tudtam, hogy ilyennel is foglalkozik) tényleg vannak egész jó ajánlatok.

Az a baj, hogy kérdeztem én már személyesen is ki mit ajánl(pl. OTP, Takarékszövetkezet stb.), de mindenki mond mindent és kicsit belezavarodtam(meg egy fiatal tanuló csajt raktak be tanácsadónak mondta az ajánlatot és közbeszóltam, hogy neten ez nem így van megkérdezte kolléganőjét és tényleg úgy volt ahogy én olvastam neten, de ha nem olvasom hülyít?!) azért is fordultam online segítséghez hátha valaki tapasztalt ilyen téren vagy tud valami jó ötletet adni.

2012. aug. 12. 22:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Tudok egy úgymond jó üzletet, ami kockázatmentes. Igaz, neked is dolgoznod kell benne, de cserébe enyhén szólva is jól kamatozik :)

Nem tudom, az ilyesfajta biznisz is érdekel-e.

2012. aug. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan kevés, hogy kétlem hogy érdemes lenne.,
2012. aug. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

23:36 Persze mindent meghallgatok. Akár itt vagy eMail- en: biznisz.elek@citromail.hu

Email-en jobban örülnék, mert oda-vissza tudnánk kommunikálni egymás között.


01:12 Tudom ezért is keresek jobbat, de jobbnak látom, mint itthon állna.

2012. aug. 13. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!